2726
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240470 بازدید | 20088 پست
سلام عزیزم.جات خالی بود خدا بهت صبر بده بابته دل درد  من هفته ی پیش چهارشنبه ختنه کردم چی کشی ...

وای خدا چقدر بد .نازی این کوچولو چقدر اذیت شده .انشالله ک زودتر خوب بشه .خیلی ناراحت شدم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
ممنون گلم دخمل منم خوبه گاهی بالا میاره گاهی هم گلاب ب روتون مدفوعش ابکی میشه و الانم  دو روزه ...

الهی عزیزم، نی نی ها اولش واقعا اذیت میشن، اگه ماها از کوه زایمان میگذریم وسخته ،برای نی نی ها هم خیلی سخته از دنیای شکم مامان بیان بیرون و عادت کنن به این دنیا.

برای دل دردش اگه خودت رعایت کنی خیلی کم میشه ولی بازم میتونی ببریش دکتر بهش قطره میده، من برا پسرم کولیک اید گرفته بودم تا چن روز پیش میدادمش خداروشکر الان آرومتره و بعد سحر خوب میخوابه شکرخدا

ما تا اذان صبح بیداریم بعدش تا ظهر میخوابیم بعد ماه رمضون دیگه نمیدونم چه شود😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.جات خالی بود خدا بهت صبر بده بابته دل درد  من هفته ی پیش چهارشنبه ختنه کردم چی کشی ...

سلام عزیزم دلم کباب شد چقدسخته من تحمل گریه ی بچه م بخاطر نفخ رو ندارم چ برسه ب این کارا 

ان شاءالله زودی خوب شه و اروم شه 

2728

سلام منم قبول میکنید تو‌گروه 

آخرین پریودم 21 شهریور 97 بود و‌دو‌ هفته دیگه سز میشم خدا بخواد

۱۸ خرداد زایمانمه به امید خدا

بچه سوممه و دو تا پسر قند عسل دارم اولی ۷ ساله و دومی ۴ ساله اینم که تو راهه پسمله مامانه

واسم دعا کنید بچه امو‌سالم دنیا بیارم خیلی استرس دارم

الهی عزیزم، نی نی ها اولش واقعا اذیت میشن، اگه ماها از کوه زایمان میگذریم وسخته ،برای نی نی ها هم خی ...

وای دختر من اصلا سینه نمگیره

چندتا میک میزنه ول میکنه لج میکنه

سینم هم سفت میشه درد میگیره

خیلی ناراحتم از اینکه نمیتونم شیر خودمو بهش بدم

موندم چیکار کنم

قربونت برم.وای عزیزدلم چقدر اذیت شده😢میگن یه هفته ای خوب میشه از شما هنوز نشده نی نی گناه داره 😘 مگه دارو برا تسکین دردش نداد؟ برا ما همونجا وحشتناک گریه میکرد بعد بهش دارو دادن اومدیم خونه گیج بود وخواب

بچها منظور از كوليك چيه؟؟!!! مگه همون دلدرد نيست؟خب دلدرد از چيزاي نفاخي كه مادر ميخوره هست كه باعث ...

من روزای اول هیچی نمیخوردم هیچی ولی باز همونجور بود. والله به نظر من تاثیرنداره نخوردنش این درده باهاشون هست حالا هرچی کنی .بخوری بهتره باز تا عادت کنن😄

الهی عزیزم، نی نی ها اولش واقعا اذیت میشن، اگه ماها از کوه زایمان میگذریم وسخته ،برای نی نی ها هم خی ...

اره واقعا خیلی اذیت میشن .عزیزم خودم ک‌رعایت میکنم هنوز اصلا چیزای نفاخ نخوردم .قطره هم دکتر بهش پدی لاکت داده ولی خب این دل دردا هست دیگه هرکاری کنیم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
باید یادش بدی که فرق شب و روزو یاد بگیره چند شب زمان میبره ولی یاد میگیره...شبها که بیدار میشه مطلقا ...

وقتی تو روز میخواره دیگ شب خوابش نمیاد 12 بیدار میشه شیر میدم بغل میکنم لالایی میخونم همه جا هم تاریک.همش گریه میکنه به زور 4 میخوابه

وای دختر من اصلا سینه نمگیره چندتا میک میزنه ول میکنه لج میکنه سینم هم سفت میشه درد میگیره خیلی ن ...

نوک سینتو با دو انگشت اشاره و شست نازک کن بذار دهنش.تا چند روز ممکنه خیلی ااذیت کنه ولی اخرش میگیره.پسر من هنوز بعد2 ماه اولش اذیت میکنه تا سینمو بگیره

2706