2703
2553
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240457 بازدید | 20088 پست

سلام مامان های عزیز خواستم تجربه ام رک برای دل درد و پیچیدن توی خودشون بگم ایشالله که کمکتون کنه من پسرم برای دل درد هاش ابجوش نبات و عرق نعنا میدم خیلی خوبه امشب دیگه جایی بودیم سوپ داشتن توش لپه و عدس و جو داشت میخواستم نخورم ولی خواهرم گفت بخور تا خودت تقویت شی دیگه یه کمم خورشت لپه خوردم اقا تا الان بیدار بود شدید نه ولی دل دردی داشت که نمیذاشت بخوابه دیگه الان رفتم رازیانه دم دادم‌ با نبات شیرینش کردم توی شیشه دادم خورد اصلا ارووووم شد و خواب رفت خیلی خوب بود من اصلا از این شربت های داروخانه ای بهش ندادم با همین دو مورد همش درمانش میکنم😊😊ایشالله که شما هم به دردتون بخوره

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی یه تجربه دیگه دیشب خونمون هواش خنک بود صبحی بیدار شدم بینی پسرم یه کم گرفته بود رفتم یه کم نمک دریا ریختم توی اب جوشید بعد یه قطره توی هر بینیش ریختم خدارو شکر کامل خوب شد

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺
2456

من که دارم دیوونه میشم سینم مثل سنگ شده آغوز داره ولی بچه اصلا سینه نمیگیره منم گریه میکنم احساس میکنم مادر خوبی نیستم نمیتونم بهش شیر بدم از طرفی خیلی جای عملم درد میکنه فریادی میشم

حالا باید چیکار کنم خیلی ناراحتم

من که دارم دیوونه میشم سینم مثل سنگ شده آغوز داره ولی بچه اصلا سینه نمیگیره منم گریه میکنم احساس میک ...

عزیزم شیاف استفاده کن دردت کم بشه و حتما راه برو ک زودتر خوب بشی 

شیرتو بدوش با سرنگ یا شیشه شیر بش بده ک سینه ت سبک و نرم بشه راحت تر بگیرش

پسر منم رو پا میخوابه ولی تو کریر خیلی خوب میخوابه توام امتحان کن شاید بخوابه راحت

میذارمش هر وقت خوش باشه میخابه نباشه نه خیلی لج بازه گهواره داره میذارمش دو روز خوب بود اما دیگ توش نمیخابه ..

خخخ الان ساعتو نیگا پاشده باز.

از بس خابم میاد ک سر درد گرفتم

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2714
دوشنبه شوهرم دندون درد شديد كرد، ديگه بچه رو گذاشتم خونه مامانم، بردمش كلينيك... دندون عقلش رو كشيد ...

اخی بنده خدا ،انشالله زودتر خوب بشن 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
سودابه جون خوش به حالت كه اينقدر كم كردي... من ٧ كيلو كم كردم، ١٠ كيلو هنوز مونده🙃🙃 من اهن، دي، ك ...

اتل جونم منم زانو درد دارم والا 

عكس از قرص كلسيمت ميفرستي 

به نظرت منم بخورم سرخود ؟

♥️
دوشنبه شوهرم دندون درد شديد كرد، ديگه بچه رو گذاشتم خونه مامانم، بردمش كلينيك... دندون عقلش رو كشيد ...

كار خوبي كردي عزيزم ميدونم حالا گير ميدي بهم ميگي شوهرتو لوس ميكني 😀اما من واقعا شوهرمو از همه بيشتر دوست دارم اولين اولويت زندگيمه 

♥️
لنشالله زود بهتر بشه  آره خدایی به نظر منم اول شوهر بعد بچه  منم همیشه به شوهرم میگم اول ...

زهره جون ٩٠ سي سي شير دوشيدم براش گذاشتم

گفتم اگر هم كمش بود و گريه كرد شيرخشك بهش بديد 

كه كار به شير خشك ديگه نكشيد و ما اومديم خونه

اتل جون سلام من اون نذری ک گفتی وکردم اما نمیدونم چطور باید پول بفرستم ب حرم برای خرید گوسفند شما ...

سلام نيكي جانم❤️

چقدر خوشحالم كه اوضاع رو به راهه برات و از امتحان سخت سربلند بيرون اومدين🎊🎉💐

https://nazr.razavi.ir 

از اين جا گزينه قرباني رو انتخاب كن و بقيه ماجرا...

من که دارم دیوونه میشم سینم مثل سنگ شده آغوز داره ولی بچه اصلا سینه نمیگیره منم گریه میکنم احساس میک ...

الهه جون تبريك ميگم

شما زاييدي انگار ما زاييديم🤣🤣

آخيشششش💃💃💃

عزيزم همه ما اين روزها رو گذرونديم

نگران نباش

مادر بدي نيستي

الان يه عمل رو پشت سر گذاشتي و بدنت ضعيف شده...

شرايط بهم ريخته... كم كم درست ميشه...

با صبر و حوصله كمكش كن سينه ات رو بگيره

2706