2703
2553
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240457 بازدید | 20088 پست
خوشبحالت من اصلا صبحانه نمیخورم ناهارم تا پاشم درست کنم اگ بذاره ساعتای پنج شیش بخورم چون پسرم نمیذا ...

منم برای شیرم زیاد بشه به زور میخورم اصلا میل به غذا ندارم.روزایی که کمتر میخورم شیر ندارم.وقت دخترم خیلی خودمو تقویت میکردم روزی یه دونه خامه صبونه میخوردم.دو پاکت شیر ودو شیشه دلستر.نهارم هر روز کته وگوشت آبپز میخوردم .شیرم خیلی خوب بود دخترمم زیاد میخورد وبا اون همه که میخوردم کلی هم وزن کم میکردم ولی الان اصلا نسبت به اونموقع اصلا شیر ندارم

پسرم٢٩روزشه بعضي وقتا ميگم شايد شيرم بي كيفيته چون كم نيست ميترسمم زياد بدم حالش بدشه

نه این جوجه ها خوردنشون رو حالیشون نیست به زور میخورن .منکه شبا تو خواب به پسرم شیرخشک میدم وگرنه تا صبح بیداره وشیر میخوره تازه با شیرخشک دو تا سه ساعت میخآبه وبعدش شیر خودمو میدم بهش.جدیدا هم فکرکنم دل درد میگیره خیلی به خودش میپیچه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا خوبين

پسر بزرگم مريض شده و دلدرد و اسهال و كمي هم تب داره

فك كنم انفلولانزاي گوارشيه

خيلي استرس دارم كه پسر كوچيكه هم بگيره

اخه هم به اين ميرسم هم كوچيكه رو شير ميدم و نگهش ميدارم

دعا كنين سرايت نكنه

نميدونم تو اين سن نيني از اين انفلولانزاها ميگيرن يا نه؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
منم برای شیرم زیاد بشه به زور میخورم اصلا میل به غذا ندارم.روزایی که کمتر میخورم شیر ندارم.وقت دخترم ...

همین ک میخوری عالیه نوش جونت من اصلا وقت نمیشه ک بخورم شبا ک پسرم نمیخابه منم بیدار میمونم صبحم تا هر وقت بخابه میخابم بعدم پا میشم فقط میشینم پیشش اون وسطا پا میشم یه ابی یه سیبی چیزی میخورم باز میام پیشش به خدا امردز از ساعت ۱۲ تا الان نخابیده شبم ک همش نق زده یه بار چهار صب پاشده جیغ زده یه بار شیش صبح تا ساعت ۱۲هم رو پام خابیده گذاشتم زمین پاشده بعدم ک کلا نخابیده رو پام میخابه میذارم زمین پا میشه 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2720
همین ک میخوری عالیه نوش جونت من اصلا وقت نمیشه ک بخورم شبا ک پسرم نمیخابه منم بیدار میمونم صبحم تا ه ...

پسر منم رو پا میخوابه ولی تو کریر خیلی خوب میخوابه توام امتحان کن شاید بخوابه راحت

سودابه جون خوش به حالت كه اينقدر كم كردي... من ٧ كيلو كم كردم، ١٠ كيلو هنوز مونده🙃🙃

من اهن، دي، كلسيم و مولتي ويتامينم رو دارم ادامه ميدم

تا ٦ ماه بايد بخوريم

استخوون درد رو منم كمي دارم😐

من از اونجايي كه نه دست دارم، نه گردن، نه كمر! صدقه سر كدنويسي بيش از حد🤔

ميخوابونمش كنارم، دستاش رو با دورپيچ ميبندم مثل قنداق، پستونكم ميزارم دهنش، موهاش رو ناز ميكنم تا بخوابه...

دوشنبه شوهرم دندون درد شديد كرد، ديگه بچه رو گذاشتم خونه مامانم، بردمش كلينيك... دندون عقلش رو كشيد

كلي صورتش باد كرد و درد داره...

چرا تو ماه رمضون دندون دردها خودشون رو روو ميكنن؟😐😐

طفلي نا نداشت بچه داري كنه...

حالا جالبه دوستم ميگفت برگرد پيش بچه ات😳 اون خودش بياد😐

اينجاست كه شاعر ميگه اول لب بود بعد دندون اومد... اول شوهر بود بعد بچه اومد...

تنها گذاشتن تو اون شرايط بي معرفتي بود...

2714
دوشنبه شوهرم دندون درد شديد كرد، ديگه بچه رو گذاشتم خونه مامانم، بردمش كلينيك... دندون عقلش رو كشيد ...

لنشالله زود بهتر بشه 

آره خدایی به نظر منم اول شوهر بعد بچه 

منم همیشه به شوهرم میگم اول تو رو دوست دارم بعد این فسقل خانو

دخترتو گذاشتی پیش مامانت شیر دادنو چیکار میکنی؟

دوشنبه شوهرم دندون درد شديد كرد، ديگه بچه رو گذاشتم خونه مامانم، بردمش كلينيك... دندون عقلش رو كشيد ...

اتل جون سلام

من اون نذری ک گفتی وکردم اما نمیدونم چطور باید پول بفرستم ب حرم برای خرید گوسفند

شما سایت اصلیشو داری؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد

راستی دوستان 

من دکترم شهناز رضایی نیا بود ک بخاطره مسافرتش یه هفته زایمانمو انداخت عقب 

بیمارستانم هم بیمارستان تندیس

خواستم بگم ک اگه کسی از دوستاتون یا خانوادتون خواستن برن اینجاها بهشون بگن ک خیلی جاهای بهتری هس

تا مثله منو بچم انقدر اذیت نشن💌💌💌💌

اللهم صل علی محمد وآل محمد
نه این جوجه ها خوردنشون رو حالیشون نیست به زور میخورن .منکه شبا تو خواب به پسرم شیرخشک میدم وگرنه تا ...

جديدنم يكم خس خس ميكنه موقع نفس كشيدن البته بعضي وقتا موقع هايي كه شير زياد خورده مامانم ميگه شيره تو نميدوني از چيه؟

نه این جوجه ها خوردنشون رو حالیشون نیست به زور میخورن .منکه شبا تو خواب به پسرم شیرخشک میدم وگرنه تا ...

پسرمن يكم كه به خودش ميپيچه يه كوچولو اندازه دو سه تا قاشق چايخوري قندداغ ميدم بهش زود خوب ميشه

يدونه قندو بنداز تو اب جوش

2706