2737
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240471 بازدید | 20088 پست

سلام عزیزای مهربون من رفتم بیمارستان امپول فشار بهم زدن سه فینگر هم باز شدم هرچ صبر کردن پیشرفتم خوب نبود دکترم سریع بردم سز و آیسا ماهم دنیا اومد با وزن 3800 بماند ک چه چیزا اتفاق افتاد سر فرصت تعریف میکنم

مامانا شماها بعد اينكه ناف بچه افتاد چي ميزنين به نافش؟

الان تقريبا يه هفته اس ناف پسرم افتاده ولي هنوز گهگهاي به قطره خون مياد ازش 

ما چيزي از اول نزديم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزای مهربون من رفتم بیمارستان امپول فشار بهم زدن سه فینگر هم باز شدم هرچ صبر کردن پیشرفتم خوب ...

وای خدا چقد نازه هزارماشالله خداحفطش کنه مبارک باشه

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2728
2738
سلام عزیزای مهربون من رفتم بیمارستان امپول فشار بهم زدن سه فینگر هم باز شدم هرچ صبر کردن پیشرفتم خوب ...

عزیزم ماشالله قدمش پر خیر و برکت باشه 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

عزیزم❤لپاشووو😍😍مثله لپای منه😅😅

قدمش پرخیروبرکت

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍

وااااااااي خداي من دلم ضعف رفت واسش😍😍😍

من عاشق ني ني صورت تپلم پسرم صورتش و سرش كرچولوئه قدش ماشالله بلنده واسع همينم هر كي ميبينش فكر ميكنه لاغره😅

تبريك ميگم عزيزم😍♥️

♥️
مامانا شماها بعد اينكه ناف بچه افتاد چي ميزنين به نافش؟ الان تقريبا يه هفته اس ناف پسرم افتاده ولي ...

عزيزم طبيعيه اين خون و چرك بايد بره از نافش تا چند وقت همينطوري از نافش كثيفي بيرون مياد نترس طبيعيه فقط موقع حموم چربش بكن

♥️

از همگی ممنونم به خاطر تبریک هاتون نتونستم یکی یکی جواب بدم معذرت میخوام💞💞انشالله نی نی های همه به سلامتی بیان بغل مامان هاشون. 💗😘

راستی من شیرم هنوز نیمده خانمای ک سز شدین شما شیر دارین؟؟ یا چند روز بعد اومد؟؟ 

بچه ها راه حل براي افزايش شير بديد لطفا

ناراحت نبودن، غصه نخوردن، مورد توجه و محبت قرار گرفتن، منزوی و تنها نشدن خیلیییی تاثیر داره خودم تجربه کردم  و تاثیرشو دیدم. غذاها هم غیر از چیزایی که دوستان گفتن چیزای شیرین هم خوبه مثلا کمپوت

2706