2410
2553
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240458 بازدید | 20088 پست
سلام عاطييييي جوووون بي معرفت اين روزا خيليييييي كم مياي ها حواسم بهت هست😅 والا من كه اين چند مدت ...

من آخر هفته ها اصلا تو نت نميرم. فقط خاله بازي ميكنم و ميرم خونه اين و اون   اما شنبه كه ميام خيلي خوشحال ميشم ميبينم بچه ها اينجا فعالن و حسهاشونو با هم درميون ميزارن.

ايشالا عيد با مامانت اينا خيلي خيلي بهت خوش بگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من آخر هفته ها اصلا تو نت نميرم. فقط خاله بازي ميكنم و ميرم خونه اين و اون     اما شنبه كه ...

خاله بازي  

خوشبحالت من نميرم خونه كسي همش خونه خودمم  

حوصلمم خيلي سر ميره شوهرمم درگير كاراشه زياد وقت نميكنه ببرم بيرون دير وقت مياد فقط غذا ميخوره و استراحت ميكنه

♥️

مامانمم يه هفته پيشم بود ديروز خواست بره شوهرم زنگ زد به بابام ازش خواست يكي دو هفته ديگه هم بزاره پيشم بمونه اونم در كمال نامردي گفت دلم واسه زنم تنگ شده بايدددد بياد  مامانمم گفت ميرم دوباره ميام يكي دو هفته ديگه اينم از باباي من 

خانومشو بيشتر از من دوست داره

♥️
2720
خاله بازي     خوشبحالت من نميرم خونه كسي همش خونه خودمم     حوصلمم خيلي سر مير ...

اتفاقادیگه نبایدخونه نشینی کنی اگه بخوای زایمانت راحت باشه روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی کن ورزش کن ازخونه بروبیرون دیگه تحرکت بایدبیشتربشه

اتفاقادیگه نبایدخونه نشینی کنی اگه بخوای زایمانت راحت باشه روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی کن ورزش کن ...

اره ديگه عصرا ميخوام نيم ساعت يه ساعت پياده روي كنم البته اگه كسي همراهيم كنه چون شوهرم نميزاره تنها برم 🙄

♥️
اره ديگه عصرا ميخوام نيم ساعت يه ساعت پياده روي كنم البته اگه كسي همراهيم كنه چون شوهرم نميزاره تنها ...

بهش بگویاخودش بیادباهات یاباخواهرشی کسی برو بگواینطوری بخوام طبیعی زایمان کنم خ سخت میشه برام

2714
بهش بگویاخودش بیادباهات یاباخواهرشی کسی برو بگواینطوری بخوام طبیعی زایمان کنم خ سخت میشه برام

خودش كه اصلا وقت نداره درگيره كاره خانواده خودمم اينجا نيستن كه باهام بيان بلكه با مادر شوهرم برم اونم يه بار ميگه كمرم درد ميكنه يه بار ميگه پام درد ميكنه حوصله نداره زياد 😅

وزنش هم بالاست بايد كم كنه 😀

♥️
سلام مامانا.....یه سوال برام پیش اومده من بچم از اول کلا خ تکون نمیخورد هنوزم ارومه ینی میزنه ها ولی ...

عزیزم این اصلا جای نگرانی نداره این نشون میده نی نی شما خیلی ارومه مثل دختر من که توی حاملگیم خیلی اروم بود الانم خدارو شکر ذاتا ارومه خیلی ازش راضیم

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺
عزیزم این اصلا جای نگرانی نداره این نشون میده نی نی شما خیلی ارومه مثل دختر من که توی حاملگیم خیلی ا ...

خداکنه❤❤❤اتفاقا مامانمم میگف داداشم اینطور بود و بچگی خ آروم بود الانم آرومه اهل دعوا نیس فقط خ اهل بگو بخنده خداکنه کشیده باشه ب داییش😍😍😍

اللهم صل علی محمد وآل محمد
خاله بازي     خوشبحالت من نميرم خونه كسي همش خونه خودمم     حوصلمم خيلي سر مير ...

خودتو با بازار سرگرم کن البته اگه مثله من عاشق بازار و خریدی😅من انقدر رفتم ک الان خودم بدنم اصلا تغییر نکرده فقط شکم دارم البته اینطورم زیاد خوب نیس دکترم میگف مجبورم نکن استراحت مطلق بنویسم برات😕😆

اللهم صل علی محمد وآل محمد
خودتو با بازار سرگرم کن البته اگه مثله من عاشق بازار و خریدی😅من انقدر رفتم ک الان خودم بدنم اصلا تغ ...

عزيزم خيلي خوبه كه ميگردي من شوهرم استراحت مطلقم كرده نه بازار ميزاره برم نه عروسي نه عزا هيجا😅

اون سري يكي از فاميلا فوت كرد گفت دوست ندارم بياي ناراحت بشي هر چي گفتم زشته ناراحت ميشن از دستم گفت من از طرف تو از همه معذرت خواهي ميكنم 🙄

خلاصه كه بهم ميگه پياده روي هم بيشتر از نيم ساعت نبايد برم نميدونم چرا اينقدر حساس شده از وقتي باردار شدم قبلا اصلا اينجوري نبووووود😅

♥️
2706