2726
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240470 بازدید | 20088 پست

خانوما بچه های شما چه فعالیتایی دارن

من دخترم چهاردست وپا میره 

بدون کمک دو دیقه میشینه

از پاهام میگیره بلند میشه

نازم میکنه

فعلا بهش سرلاک و فرنی میدم 

راسی دخترم فقط دد میگه با بعضی کلمات نامفهوم فعلا بابا ماما نگفته

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانوما بچه های شما چه فعالیتایی دارن من دخترم چهاردست وپا میره  بدون کمک دو دیقه میشینه از پ ...

ماشالا دختر شما زرنگه

پسر من هنوز سينه خيز هم نميره چه برسه به چهاردست وپا.

وزن پسر منم شش ماهگي ٧.٢٠٠ بود و از ماه ٤ فقط ٥٠٠ گرم اضافه كزده كه دكترشم گفت كمه

مهم ميزان رشدشه

ماه قبليش چقدر بود؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
2728
ماشالا دختر شما زرنگه پسر من هنوز سينه خيز هم نميره چه برسه به چهاردست وپا. وزن پسر منم شش ماهگي ٧ ...

چهارماهگی 7بود عزیزم.اصلا رشدی نکردی بنظرم همه میگن ریزه.قربونت گلم خداحفظ کنه اقا کوچولوتونو میدونی گلم پسرا یکم تنبل ترن ناراحت نشی پسر خودمم اولی تنبل بود حتی پسرم زایمانش هم اذیتم کرد اما دخترم برعکسش همه چیزش روال بود.فقط نگرانیم حرف نزدنشه ینی طبیعیه فقط دد میگه و چن کلمه نامفهوم

ماشالله چه دختر زرنگي شما احتمالا رياد بقلش نميكنيد مستقل شده بچتون.

اره چون پسرم دوسالو نیمشه نمیتونم براش وقت بذارم زیاد بعدشم پسرم حسادت میکنه بهش.ولی بشدت به باباش وابستس دخترم.نینی شما چه چیزایی میگه خانومی

چهارماهگی 7بود عزیزم.اصلا رشدی نکردی بنظرم همه میگن ریزه.قربونت گلم خداحفظ کنه اقا کوچولوتونو میدونی ...

فكر كنم منظورتون از حرف زدن همون صدا دراوردن باشه چون بچه خيلي زرنگم باشه بعد از يه سالگي شروع به گفتن كلمه ميكنه.

فقط صداهاي نامفهوم از خوذشون در ميارن. 

همون دد يا جيغ كشيدن كافيه ديگه

به نظرم اصلا نگران نباشين 

انتظار بالايي هم ازش نداشته باشين😍

خدا حفظش كنه دختر زرنگمون رو

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

راستي اينو يادم رفت بگم

بچه ها بعضي وقتا شانسي كلمه ماما يا بابا رو ميگن كه اين به معني حرف زدن نيس همون صدا در اوردنه كه هنوز متوجه نيستن منظور از ماما و بابا چيه

بعضي مامانا هستن كه بچه كه شش ماهگي يه لحظه ماما گفت مخصوصا موقع گريه كردن اين كلمه رو تكرار ميكنن، فكر ميكنن كه بچه داره حرف ميزنه

خانوما بچه های شما چه فعالیتایی دارن من دخترم چهاردست وپا میره  بدون کمک دو دیقه میشینه از پ ...

ماشالله به دخترتون پسر من هیچ فعالیتی نمیکنه فقط رو شکم میره اگه گریه نکنه نق نزنه و حالش خوب باشه شاید دو تا قلت هم بزنه حرفن که بیشتر در حال جیغ زدنه والله 😅😅

پسر منم سه چهار روز دیگه میره تو هفت ماه.چهاردست و پا میره  و بدون کمک کامل میشینه.دستشو میگیره به مبل بلند میشه.به قول شما اصوات نامفهوم از خودش درمیاره مثلا همون تو گریه هاش یه چیزی مثل مامان میگه.کلمه ی به هم ازش شنیدم دقیقا زمانی که داشتم بهش سرلاک میدادم و هی میگفتم بخور به به یه بار کلمه ی به رو تکرار کرد.

الان علاوه بر سرلاک بهش پوره کدوحلوایی و سوپم میدم که تو سوپش بجز سیب زمینی و هویج،برنج و گشنیز و تازگیام یه تیکه گوشت مرغ یا عصاره ی پای مرغ یا ماهیچه میندازم.شیش ماهگیش که هشت کیلو و نیم بود حالا چند روز دیگه ببرم دکتر ببینم چند کیلو شده

ماشالله به دخترتون پسر من هیچ فعالیتی نمیکنه فقط رو شکم میره اگه گریه نکنه نق نزنه و حالش خوب باشه ش ...

خداحفظش کنه عزیزم😘خب بعضیا دوره چهار دستو پارو ندارن 

مامانا من امروز واكسن شش ماهگي رو زدم

قطره استامينوفن از اون سوسپانسيون ها گرفتم

وزن پسرمم ٧.٢٠٠ هست. چقدر بايد بدم

اينا مثل اينكه دو برابر وزن نيستن 

2706