1147
1273
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 195241 بازدید | 17505 پست
من که دارم دیوونه میشم سینم مثل سنگ شده آغوز داره ولی بچه اصلا سینه نمیگیره منم گریه میکنم احساس میک ...

عزیزم شیاف استفاده کن دردت کم بشه و حتما راه برو ک زودتر خوب بشی 

شیرتو بدوش با سرنگ یا شیشه شیر بش بده ک سینه ت سبک و نرم بشه راحت تر بگیرش

پسر منم رو پا میخوابه ولی تو کریر خیلی خوب میخوابه توام امتحان کن شاید بخوابه راحت

میذارمش هر وقت خوش باشه میخابه نباشه نه خیلی لج بازه گهواره داره میذارمش دو روز خوب بود اما دیگ توش نمیخابه ..

خخخ الان ساعتو نیگا پاشده باز.

از بس خابم میاد ک سر درد گرفتم

خدایا خودت عاقبت همه مارو بخیر بگذرون الهی امین..

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

سودابه جون خوش به حالت كه اينقدر كم كردي... من ٧ كيلو كم كردم، ١٠ كيلو هنوز مونده🙃🙃 من اهن، دي، ك ...

اتل جونم منم زانو درد دارم والا 

عكس از قرص كلسيمت ميفرستي 

به نظرت منم بخورم سرخود ؟

♥️
1258
دوشنبه شوهرم دندون درد شديد كرد، ديگه بچه رو گذاشتم خونه مامانم، بردمش كلينيك... دندون عقلش رو كشيد ...

كار خوبي كردي عزيزم ميدونم حالا گير ميدي بهم ميگي شوهرتو لوس ميكني 😀اما من واقعا شوهرمو از همه بيشتر دوست دارم اولين اولويت زندگيمه 

♥️
لنشالله زود بهتر بشه  آره خدایی به نظر منم اول شوهر بعد بچه  منم همیشه به شوهرم میگم اول ...

زهره جون ٩٠ سي سي شير دوشيدم براش گذاشتم

گفتم اگر هم كمش بود و گريه كرد شيرخشك بهش بديد 

كه كار به شير خشك ديگه نكشيد و ما اومديم خونه

اتل جون سلام من اون نذری ک گفتی وکردم اما نمیدونم چطور باید پول بفرستم ب حرم برای خرید گوسفند شما ...

سلام نيكي جانم❤️

چقدر خوشحالم كه اوضاع رو به راهه برات و از امتحان سخت سربلند بيرون اومدين🎊🎉💐

https://nazr.razavi.ir 

از اين جا گزينه قرباني رو انتخاب كن و بقيه ماجرا...

من که دارم دیوونه میشم سینم مثل سنگ شده آغوز داره ولی بچه اصلا سینه نمیگیره منم گریه میکنم احساس میک ...

الهه جون تبريك ميگم

شما زاييدي انگار ما زاييديم🤣🤣

آخيشششش💃💃💃

عزيزم همه ما اين روزها رو گذرونديم

نگران نباش

مادر بدي نيستي

الان يه عمل رو پشت سر گذاشتي و بدنت ضعيف شده...

شرايط بهم ريخته... كم كم درست ميشه...

با صبر و حوصله كمكش كن سينه ات رو بگيره

1281
اتل جونم منم زانو درد دارم والا  عكس از قرص كلسيمت ميفرستي  به نظرت منم بخورم سرخود ؟

حتما بخور سودابه جون

اين شير دادن پدر استخوون ها و دندون ها رو در مياره

اسم كلسيم من: كلسي پاور هستش

كار خوبي كردي عزيزم ميدونم حالا گير ميدي بهم ميگي شوهرتو لوس ميكني 😀اما من واقعا شوهرمو از همه بيشت ...

😂😂😂

نه ايندفعه گير نميدم😬😬

من بعد پدر و مادرم، شوهرم اولويت اولمه...

راستي چي شد اينترنت پس دخي؟

سلام مامان های عزیز خواستم تجربه ام رک برای دل درد و پیچیدن توی خودشون بگم ایشالله که کمکتون کنه من ...

سلام یعنی ضرر نداره؟ پسرم خیلی ب خودش میپیچه و زور میزنه تا شکمش کار کنه بنظرت براش خوبه؟

[QUOTE=90934304]سلام یعنی ضرر نداره؟ پسرم خیلی ب خودش میپیچه و زور میزنه تا شکمش کار کنه بنظرت براش نه عزیزم الان من دیشب ساعت دو ونیم بهش دادم تا هفت راحت خوابید خدا رو شکر خیلی راحت بودم من در مواقع دل دردش بهش میدم نظر خودم اینه که ما شربت های دارویی رو که نمیدونیم چیه بهشون میدیم خوب این حداقل میدونیم چیه ولی خوب رازیانه که میگن برای مردا خوب نیست من در مواقعی که دل درد اذیتش میکنه بهش میدم 

1264
حتما بخور سودابه جون اين شير دادن پدر استخوون ها و دندون ها رو در مياره اسم كلسيم من: كلسي پاور هس ...

باشه عزيزم ميخرم حتما بعد اينو هروز بايد بخوري؟چون شنيدم كلسيم بيش از حدش خوب نيست دكتر بهت داده اينو يا خودت استفاده ميكني؟واسه هروز خوردنش ميگما

♥️
😂😂😂 نه ايندفعه گير نميدم😬😬 من بعد پدر و مادرم، شوهرم اولويت اولمه... راستي چي شد اينترنت ...

پدر و مادر كه جاي خود دارن من منظورم اين بود كه از بچه واسم عزيزتر و مهمتره 😜

كارتم كه خاليه بخوام با گوشي شارج بخرم شوهرمم رفته تهران چند روزه اينقدر درگير كاراشه جواب پياممو به زور ميده منم كه يه سره خونه نشين شدم با اين اوصاف انگار تو غار هستم و دسترسي به چيزي ندارم بلكه به مامانم بگم از شهرستان واسم بفرسته سوغات خخخخخ😂😂😂😂

حواسم كه گير بچست از كارتم كه خالي شده غافل موندم امروز همسر مياد 😍ترتيبشو ميدم

♥️
منکه امروز صبحونه خامه عسل خوردم زیاد.نهارم ماکارونی خوردم ولی بازم کم میارم .جوجم خیلی میخوره

ای جان نوش جونش.تازه فک کن من میخواسم ماه رمضون روزه بکیرم شوهرم خیلی دعوا کرد گف حق نداری

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
1241