2726
عنوان

تعین جنسیت با ph ادرار؟

14977 بازدید | 56 پست

سلام میشه ینی؟؟ 

پی  اچ  ادرار من  ۵  هست....حالا این ینی میط واژن قلیایی یا اسیدی؟؟؟

اگ دختر بشه چی باید بشه؟؟؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واااای مگه به اینم ربط داره؟!😁 Ph رحم مهمه نه ادرار

😂😂😂😂😂نمیدونم ک اخه دلم دختر میخواااد میخوام ربط بدم همه چیو ب همه چی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
کشتی منو ای خدایا😥😥😥😥

😂😂😂😂میبینی؟ اینجوری اما بخدا

اسیدی احتمالا دختر طبق شنیده ها البته.

واای جدددی😍😍😍😍😍😍خدا از دهنت بشنوووه

ادرار چه ربطی به واژن داره 

خب تو ازمایش ادرارم بود دیگه با کلی ازمایشای دیگه

واای جدددی😍😍😍😍😍😍خدا از دهنت بشنوووه

ایشالا دختر باشه اگر دوست داری😍😍

پسر هم بیاری عاشقش میشی

ایشالا سالم باشه 

من همونم که ی روز میخواستم دریا بشم                     میخواستم بزرگ ترین دریای دنیا بشم!!
توهم عین من عشق دختری خدا هم ب من داد ان شاءالله ب توهم بده ان تی بهت نگفت احتمال چی

ارره هم شوهرم هم خودم خییلی دوس داریم البته درجه اوا سالم باشه .... فعلا هفت هفتمه 

ایشالا دختر باشه اگر دوست داری😍😍 پسر هم بیاری عاشقش میشی ایشالا سالم باشه 

اره انشالله مهم اینه سالم باشه 😍😍😍

😂😂😂😂😂نمیدونم ک اخه دلم دختر میخواااد میخوام ربط بدم همه چیو ب همه چی

انشاالله ک دختر داری

ببین ی چیزی میگم این تست تا الان تو همه جواب داده امیدوارم نریزن سرم ک بی سوادی و خرافاتی بخدا تحصیل کرده م ولی اینو قبولش دارم😂

دراز بکش ی زنجیر طلا رو بگیر روشکمت بی حرکتش کن بذار خودش ب حرکت بیفته اگه مستقیم رفت پسره اگرم دایره ای رفت دختره

یکی دیگه ام اینکه بگو ی نفر وقتی حواست نیست نمک بپاشه سرت از دست کشیدی ب موهات دختره اگه ب سبیلت کشیدی پسره

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
خب تو ازمایش ادرارم بود دیگه با کلی ازمایشای دیگه

خوب میدونم برای منم بود پنج بود ینی میگم ادرار ربطی به اسیدی یا قلیایی بودن واژن نداره این فقط برای اینکه معلوم کنه عفونت اداری داری یا نه 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
2706