2737
2734

بچه ها من خودم یه سیاستمداره کهنه کارم 😅اصلا بند رو آب نمیدم فقط شنونده ام عروسه خواهرشوهرم همه چیو برام زنگ‌میزنه میگه بدونه اینکه من بپرسم از مادرشوهرش میگه جاریمم از مادرشوهرم میگه من عقط میگم ا ؛آخی؛اوهوم حالا شوهرم اون روز میگفت اگر این وسط حرف دربیاد من حق رو به اونا میدم‌و میگم تقصیره توست منم گفتم ببخشید نمیتونم بگم به من زنگ نزنین؛اگر از آخ و اوخ و اوهوم ؛ا؛میخواد حرف دربیاد بزا ر بیادتو هستی که بی منطقی!!حق با کیه!! 

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دلسوزانه شنونده ام هیچی هم لو نمیدم فقط به مامانم و خواهرم میگم

والا مام شونده خوبی هستیم ولی اتفاقا همه از ما قایم میکنن با اینکه کبریت بی خطرم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
بالاخره تاييدشون ميكنى ديگه بيخودى تنش ايجاد نكن با همسرت

گوش دادن به غیبت جرمش اندازه خود غیبت هستا‌. حواستو جمع کن😉

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
والا مام شونده خوبی هستیم ولی اتفاقا همه از ما قایم میکنن با اینکه کبریت بی خطرم 

🤣🤣 من تا حالا لو ندادم که عروسه خواهرشوهرم مطلقه بوده فقط شوهرش و خودش میدونن و اینکه جاریم وکیل گرفته پدرشوهرم رو بیچاره کنه چون مهرشو زده خونه بر ظمه خودش پدرشوهرم چیزاهایی که میدونم خیلی خفنن

پسرم ❤❤😍😍😘😘
فقط یه ضرب المثل هست که میگه اگه میخوای رازی رو فاش کنی فقط کافیه به یک خانم بگی..شما هم به آبجیت گف ...

آبجیم به اینا نمیگه که منم باید خالی میشدم😀

پسرم ❤❤😍😍😘😘
گوش دادن به غیبت جرمش اندازه خود غیبت هستا‌. حواستو جمع کن😉

حرف زدن استارتر با جاريش چه ربطى به من داشت؟🤔

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
🤣🤣 من تا حالا لو ندادم که عروسه خواهرشوهرم مطلقه بوده فقط شوهرش و خودش میدونن و اینکه جاریم وکیل گ ...

اوه تو دیگه کی هستی ؟! چطوری اینا رو از زیر زبونشون کشیدی بیرون !! کلک رو بده از مافیا خفن تری تو 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706