2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من خوندم تا ۷ روزم طبیعیه فقط بچه اذیت میشه . پسرم چند روز پیش ۳ روز بود که شکمش کار نکرده بود و خیلی زور میزد با روغن زیتون شکمشو چرب کردم و ۲ قطره هم پشتش ریختم فرداش کار کرد. 

پسرم همه زندگیم

دختر منم قبلاروزی پنج شش بار می‌رفت الان سه ماهشه دوروز ی بار یا روزی ی بار میره

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
الان دوروزه نداشته قبلا روزي دو سه بار بود

عزیزم نگران نباش بچه اولته ؟من خودم دخترم تا سه روز پی پی نکرد مادرم اینا گفتن داره گوشت میکنه به تنش نگران نباش

اگر هم نگرانی چند قطره روغن زیتون بریز رو نافش و شکمش رو جهت عقربه های ساعت ماساژ بده بعدشم بغلت بگیر جوری که شکمش بیوفته رو سرشونت ده دقیقه بعد شکمش کار میکنه دختر خودم هروقت اینطوری میشه اینکار رو میکنم جواب میده

تا حالا یه کتاب رو دوبار خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟داستان تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
عزیزم نگران نباش بچه اولته ؟من خودم دخترم تا سه روز پی پی نکرد مادرم اینا گفتن داره گوشت میکنه به تن ...

اتفاقا مامانه منم همينو ميكه جون دخترم با اينك خيلي شير ميخورد كم بود وزنش جون روزي ٧ ٨بارم حتي مدفوع ميكرد

الان هي ميكن خوبه نكنه بهتره كوشت بشه براش

شير خودمم ميخوره

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️
دختر منم قبلاروزی پنج شش بار می‌رفت الان سه ماهشه دوروز ی بار یا روزی ی بار میره

اره دختر منم انكار اينطوري شدع

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️