2726

من برای عفونت ادرار قرص سیپروفلوکساسین ۵۰۰  میخورم الان خیلی ببخشید بالا اوردم همش تهوعم دارم 

شماهم مصرف کردین؟

اینطور شدین؟

❤❤❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه گفت یک مقدار تفهوع طبیعیه  در حد بالا اوردن هم طبیعی؟؟؟😭😭😭😭😭

یکی دو بار بالا بیاری طبیعیه هم بخاطر قرص هم عفونت . ولی دیگه در حد روز اول . زیاد طول نکشه 

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔

آب زیاد بخور َشکمتم خالی نباشه ببین بهتر نمیشی

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

با معده خالي خوردي؟

بعدش درازكشيدي؟

ببين چه موقعي بهت ميسازه، قبل غدا؟ بعد غذا؟ همراه غذا؟

با معده خالي اصلا نخور

بعدش هم دراز نكش و اب باهاش زياد بخور

حالت تهوع تا حدي عاديه ولي تهوع خوب نيست، معدت اسيب ميبينه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
با معده خالي خوردي؟ بعدش درازكشيدي؟ ببين چه موقعي بهت ميسازه، قبل غدا؟ بعد غذا؟ همراه غذا؟ ب ...

اره استراحت کردم الان بلند شدم شام بزارم کلا بالا اوردم 😢😢😢😢😢

❤❤❤ 
پس شما هم اینطور بودین؟ اخه بچه هم شیر میدم

بچه رو نمیدونم ولی تو اون ده روز من دائم تهوع داشتم

خدا دنیا تقدیر یا سرنوشت چیزی رو که لازم داری در بهترین فرصت در اختیارت میزاره
2706