2726

آتیه مسکن جوانان بانک مسکن خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمه عمر خیلی خوبه،من پسرم دنیا اومد بیمش کردم،موقع باز نشستگی بیمش 600 تومن میدن،هر موقع هم بخوای میتونی پولتو بگیری و باز خرید کنی

پیر شدن دقیقا از جایی شروع میشه که شب ها به جای رویاپردازی برای آینده،با خاطرات گذشته به خواب میری
2728
عزیزان ماپخش کننده لوازم ارایشی هستیم خواستم اینجا هم بگم اگه مایلین لینگ کانال بفرستم. درخواست دوست ...

سلام،کرم کاور دارین؟cover & cover

پیر شدن دقیقا از جایی شروع میشه که شب ها به جای رویاپردازی برای آینده،با خاطرات گذشته به خواب میری
بیمه عمر خیلی خوبه،من پسرم دنیا اومد بیمش کردم،موقع باز نشستگی بیمش 600 تومن میدن،هر موقع هم بخوای م ...

ببخشید میتونم بپرسم شرایط بیمه چجوریه چقد باید اول بدین هر ماه چقد میریزین و چند سال باید واریز کنین

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
ببخشید میتونم بپرسم شرایط بیمه چجوریه چقد باید اول بدین هر ماه چقد میریزین و چند سال باید واریز کنین

من سال اول 650  دارم،همینطور یکم یکم میره،امسال که سال 4 بود 830 دادم،سال دیگه 880 باید بدم،من که راضی ام،600 تومن پول کمی نیس،البته میتونی ماهیانه هم واریز کنی،من سالیانه واریز میکنم

من سال اول 650  دارم،همینطور یکم یکم میره،امسال که سال 4 بود 830 دادم،سال دیگه 880 باید بدم،من ...

ماهیانه اش چقد میشه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706