2737
2734
عنوان

غبغب

317 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من قبلا چاق بودم 

الان لاغرم ولی غبغب دارم یکم سرمو ک یکم خم میکنم مشخصه چیکار باید کنم؟ 

دل من قفل شده و معطل ی کلیده 💃💃💃💃💃💃بله؟👂. بعله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن شوهر دارم و تا کلید نرفته تو حلقم تریبون رو رها کنم😂😂😂😎😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمل و دیگر هیچ تنها راهش همینه عزیزم چن کیلو کم کردی اخه منم ی کم لاݝر شدم ݝبݝب اوردم البته زیر چشما ...

سه چهار سال پیش تو سه ماه بیست کیلو کم کردم 

دل من قفل شده و معطل ی کلیده 💃💃💃💃💃💃بله؟👂. بعله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن شوهر دارم و تا کلید نرفته تو حلقم تریبون رو رها کنم😂😂😂😎😎😎😎
2731
عالیه ب چه روشی منم راهنمایی کن چون هنوز پونزده تا اصافه دارم 

سبزی فراوووووووووووون میخوردم یعنی ی چی میگم ی چی می شنوی اینطوری سیر میشدم در صورتی ک فقط نصف بشقاب غذا خورده بودم وگرنه همه چی میخوردم خودمو از هیچی انداخته بودم 

تحرک زیاد و عرق کردن شدید بخاطر اینکه پوستم شل نشه

و صبحانه ی تخم مرغ اب پز میخوردم 

کم کم معده ام کوچیک شد و سرحال بخاطر غذای کمی ک میخوردم 

عالیه ب چه روشی منم راهنمایی کن چون هنوز پونزده تا اصافه دارم 

پوستم عالی شده بود بخاطر آب و سبزی و میوه 

ولی حس خیلی خوبی بود اینکه سرحالتر بودم 

ب این نتیجه رسیدم هر چی غذای سبکتر بخورم سرحالتر ترم

2738
عمل و دیگر هیچ تنها راهش همینه عزیزم چن کیلو کم کردی اخه منم ی کم لاݝر شدم ݝبݝب اوردم البته زیر چشما ...

هم لیپوماتیک غبغب کن هم زیر چشاتو فیلر بزن ..لیپوفیس هم میتونی بکنی ...دکتر سهراب مرادی دکتر خوبیه خودمم پیش غبغبمو در اوردم