2726

پسرم ۳سال و۳ماهشه..تا ۱۰میشماره..رنگها روبلده..جمله کوتاه تک کلمه ای میگه..مثلا خراب شد.روشن شد.برو..بیا..پاشو..تموم شدو...ولی جمله نمیگه..ولی همه چی رومیفهمه..دستوراتمو کامل اجرامیکنه..شنوایی بردم سالمه شکرخدا..ارتباط اجتماعی خیلی خوبی داره..منظورم اینه که اوتیسم نیست..همهه کاراش نرماله الا حرف زدنش..وقت ندارم ببرمش گفتاردرمانی..شیفتم هرروز..چیکارکنم؟کسی تجربه داره..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه اقوام ما هم ۳ سال و خورده ای شروع کرد کامل حرف زدن طبیعیه .یکم تنبله 😜نگران نباش مامانش ❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر منم دقیق همینطور بود. تو ۴ سالگی کامل حرف زد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
شاید کم براش وقت میذارین و باهاش صحبت میکنید

اصلا وقت ندارم که

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

دختر خواهرشوهرم منم اینطوری بود۴سالش بود به لواشک میگفت گلاوش😁😁😁

بردنش دکتر گفت هیچیش نیست فقط تنبلی میکنه حرف بزنه.وقتی نصفه حرف زد بهش بگید متوجه نشدید چی میگه تا مجبور شه حرفشو درست بگه.۶ماه نکشید درست شد

بنظرم یه بار ببرش گفتار درمانی معاینه بشه اینجوری خیالت راحت میشه خدا نکرده مشکل داره یا نه

یبار ۳ماه پیش بردم..گفت ازاون بچه هایی که دیر حرف میزنه ولی مشکل نداره..گفت توخونه باهاش کارکن..که من وقت ندارم..بخداهنوز خونه نرفتم  

همون دیگه خب طفلی چطور یاد بگیره

پس چیکارکنم؟میذارمش مهد بیمارستان..طفلی بچه های اینجاهمشون این مدلی حرف میزنن..فکرکنم مادرها وقت نذاشتن براشون

پس چیکارکنم؟میذارمش مهد بیمارستان..طفلی بچه های اینجاهمشون این مدلی حرف میزنن..فکرکنم مادرها وقت نذا ...

مهدشو عوض کن. تهرانی؟

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2706