2733
2734

یک پریود شدن اونم خانمهایی مثه من که هردفعه از درد و خونریزی ۵ روزش نمیتونن تکون بخورن و هیچ مردی اینو درک نمیکنا

از درد پاره شدن بکارت که برای اقایون باز لذتبخشه 

و سخت ترین قسمتش زایمان چه سزارین چ طبیعی که باز مردا ذره ای تجربه نخواهند کرد قسمتی از دردشو وااااای بخدا خیلی ناعدالتیه  

الانم پریودن با بدترین درد و شرایط لطفا اگه مرحم نیستین پست نذارین 

فقط اونایی که موافقن بیاین دلداری بدین😭😭

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من كه عاشق جنسيتمم☺️

لذت ميبرم از لطافت زنانه

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

پاره شدن بکارت والا همچین دردم نداره ک بخاطرش افسرده بشیم😐

شدیدا ب خانمای قررری حسودیم میشه تو این بلبشوی اقتصادی سیاسی هنوز ک هنوزه دغدغشون تزئین بدن مبارک برای همسرجان و ترغیب شوشو جان ب ی رابطه اهورایی پیل افکنه.
2738
من كه عاشق جنسيتمم☺️ لذت ميبرم از لطافت زنانه

ناراضی نیستم‌از نابرابری عدالت ناراحتم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
پاره شدن بکارت والا همچین دردم نداره ک بخاطرش افسرده بشیم😐

من درد داشتم  کارم به دکتر کشید 

افسرده نشدم توی دردای زنانه حساب میشه از نظر من

سینه زخم شدن های شیر دهی 😭

اخ اره😭

اره منم به این فک میکنم میگم خدایا چرا 

ولی خب یجوری خودمو قانع میکنم 

چون یک اینکه چون زنا خون کثیفشون از بدنشون خارج میشه بیشتر زنده میمونند نسبت به مردا (( به احتمال خیلی زیاد ))

پاره شدن بکارت  خب اره ولی یه لحظس 

بعد اینکه بهشت زیر پای مادرانه 

و اینکه ش* درد اوناهم خیلی بده😆

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😁😐
2706