2737
2734

منم تاصبح بدخواب بودم هی بیدارمیشدم،خوابم نمیبردبعدش 

شوهرمم همینطوربود

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره منک استرس داشتم فک میکردم زلزله میاد نمیدونم چرا هی از خواب میپریدم

شدیدا ب خانمای قررری حسودیم میشه تو این بلبشوی اقتصادی سیاسی هنوز ک هنوزه دغدغشون تزئین بدن مبارک برای همسرجان و ترغیب شوشو جان ب ی رابطه اهورایی پیل افکنه.

ما دیشب تو راه برگشت از سفر بودیم.کلا تا ۳ نخوابیدم. هی من میگفتم ۵ ساعت تو راه بودیم همسرم میگفت نه ۶ ساعت. بعد خیلی حق به جانب براش شمردم که ما ۱۰ حرکت کردیم الانم ۳ هستش  ۱۱ ۱۲ ۱ ۲ ۳ میشه ۵ ساعت! گفت خنگول خانوم یه ساعت تغییر داشتیم. بقیشو از خجالت خوابم نبرد!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2738