2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای وای وای😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2728

یه جور گفتی شینیون فک کردم اتم شکافته خواهر 😐😐رنگ موتم خوشکل نیس اصلا 

خدایا برای همه نعمتات شکرت برای وجود دختر نازم همسرم مادرم ❤❤خدا جونم اگه صلاحته بازم منو مامان کن 😍😍
خدایی این چیه 😂😂😂😂😂 دوساعته الاف اینیم 😂😂😂😂 زنده باشه شوهرت 😍

تیاسان اسم خودته؟😂😂

امروز فهمیدم به جای یه دونه نی نی شدم مامان سه تاااا نی نی😄❤❤❤ به باباتون چه جوری بگم حالا؟؟؟😭😭😲😱

عالی عالی یعنی تو عمرم شینیون به این تمیزی و خلاقی ندیدم استاد منیر بره جلو بوق بزنه ولی به پای شوهر من نمیرسه هر مراسمی میخایم بریم میگه موهاتو یه مدل جدید بده میگم مثلا چه مدلی میگه گوجه ای ببند بالا سرت. دوباره دفعه بعد همین حرف رو میزنه. کلا تو گوجه مونده بچم. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706