2733
2734
عنوان

شیاف پروژسترون

138 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من دارم روزی ۲تا شیاف استفاده میکنم بعد الان شنیدم میگن اگ توی بارداری شیاف استفاده کنی بعد از زایمان شیر نداری بنظرتون درسته؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم همین روزها باید بگیرم خیلی دنبال سیکلوژست گشتم پیدا نشد .

من نی نی م سقط شده. دو بسته شیاف دارم اگه ساکن تهران هستید براتون بیارم. داخل یخچال نگهداری کردم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
من نی نی م سقط شده. دو بسته شیاف دارم اگه ساکن تهران هستید براتون بیارم. داخل یخچال نگهداری کردم

ممنونم عزیزم دورم وگرنه ازتون میخریدم خودم هم دو تا سقط داشتم سومین بارداریمه خواستم داروی خارجی بگیرم اونم شیافشو پیدا نکردم قرص دوفاستون گرفتم. انشالله قسمت کسی بشه که نزدیکتر باشه و راحتتر تحویل بگیره بازم ممنونم بابت لطفتون 

😍من میدونم خدا دوستم داره ...🙄 خدایا متشکرم 💖💑
ممنونم عزیزم دورم وگرنه ازتون میخریدم خودم هم دو تا سقط داشتم سومین بارداریمه خواستم داروی خارجی بگی ...

خواهش میکنم. اره منم اون زمان خارجی گرفتم که خیالم راحت باشه اما قسمت نبود. امیدوارم به سلامتی نی نی رو بغل بگیرید و دلتون کنارش شاد شاد باشه

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
ممنونم عزیزم دورم وگرنه ازتون میخریدم خودم هم دو تا سقط داشتم سومین بارداریمه خواستم داروی خارجی بگی ...

پس حتما خارجیشو پیدا کن منم یه سقط داشتم دکترو گفت حتما خارجی استفاده کن ایرانی فایده نداره

2706