2737
2739
عنوان

شام و ناهار در سه ماهه اول بارداری

576 بازدید | 18 پست

بچه ها من چکار کنم صبح فقط میتونم نون پنیر گردو بخورم. بعدشم تا شب موقع خواب فقط با میوه خودمو سیر میکنم. بنظرتون مشکلی پیش نمیاد واسم. اخه از گوشت قرمز و مرغ بدم میاد از برنج بدم میاد. از همه غذاها بدم اومده . بخصوص از بوی غذاها. شماها چی میخورین تو سه ماهه اول بارداری؟

بعضی شبا سوپ میخوردم توش مرغ و گوشت میریختم 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم تا هفته 16همینطور بودم خصوصااا تا 13, فقط با خرما و میوه و ماست و خیار سر میکردم

راستی خرما بخور اما زیاد نه چون هم قند طبیعی داره از هیچی بهتره هم برای موی بچه خوبه🚼

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
منم اسید معدم زیاد میشه از غذا متنفر شدم. 

واااي منم از غذا متنفر بودم تا سه ماه غذام شير و ماست بود اخه بو نداشتن اينا رو ميخوردم بعد كم كم سوپ و اش خوردم واااي چقد بد بود بعدم كه قندم بالا رفت كلن رفتم توً فازه رژيم برنج ماكاروني سبي زميني قنديجات كلن حدف وزن قبل بارداري ٧٥ بود اخره بارداري ٧٧  دخترمم با وزن ٣٣٨٠ دنيا اومد ...استارتر هيچي نميشه توً بخوري نخوري اون از بدنه توً نيازاشو ميگيره 

ببخشید چند تا  سوال شیر و میوه چقدر باید خورد؟ چ میوه هایی خیلی خوبه ک بخوریم؟ راس میگن اگه ...

خربزه انار خرما اجیل گلابی به میگن خیلی خوبه

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
واااي منم از غذا متنفر بودم تا سه ماه غذام شير و ماست بود اخه بو نداشتن اينا رو ميخوردم بعد كم كم سو ...

افرین،این که میگن بخور بخور بچه جون بگیره زیاد جدی نیست،تو با خوردن غذا به خودت کمک میکنی نه بچه ت،اون تمام مواد مورد نیازشو از تو میکشه

هشت هفته و پنج روزم عزیزم

من حدودا پنج و نیم هفتمه هیچ علایمی ندارم خیلی نگرانم میترسم پوچ باشه

شما علایمت از کی شروع شد؟ 

"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
2706