2733
2734

چند سالته؟وچقدر میخوای هزینه کنی؟

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بزرگسال میرم

نه سخت نیست خیلی هم عالیه

من چون نمیخواستم تو کلاس های مزخرف مدرسه تو این اموزش پرورش مسخره بشینم رفتم بزرگسال

سنم مشکلی نداشت

تو خونه خوندم بدون مسخره بازی های اضافه مدرسه

بعدش هم دی و خرداد میرم امتحان میدم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

نه خیلی خوبه تازه چون همه مثل خودت آمد و معلمان هم درمیون بهتره نسبت ب آدم... 

چون اغلب خانه دار و بچه دارن معلمان آسون میگیرن حتی بعضیاشون جزوه میدن ک فقط همون جزوه رو بخونی برا امتحان و کل کتاب رو بخونی 

2738
میگن امتحانا سخته درصد قبولی پایینه

من شیمی و فیزیکو با ۲۰ قبول شدم بخدا ..اصنم سخت نیس جایی ک من میخوندم قبل امتحان ها سوال های مهم رو میدادن کلا ۴۰ تا سوال ک نصفشم میومد هی حسرت میخوردم ک نصف عمرمو تو مدرسه ب دست باد دادم رفت😂😂😂

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

عزیزم چقدر درس مانده داری؟ دروس عمومی هر واحد 35 تا 45 و دروس عمومی بین 45 تا 55 هستش ، یعنی 7 واحد عمومی اگه 35 مدیر برات حساب کنه میشه 245 تومن ، البته قسط بندی می کنن ، در کل بهتر از شیفت صبح هست یه جزوه میگیری موقع امتحان ازش سوال میاد قبول میشی

من ۲۰سالم شده و حدود ۴۰۰تومنی دارم

هزینه هاش فوق العاده زیاده همش پول میخوان زود زود.

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2706