2726
عنوان

قرص ال دی و اورژانسی...کمکک

144 بازدید | 8 پست

من چهار روز از قرص ال دی استفاده میکنم و از شب چهارم قاعدگیم....در واقع سیکل اولمه

حالا یه رابطه ی پر خطر داشتم به نظرتونباید قرص اورژانسی بخورم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دکتر بهم گفت ماه اول روش دیگه هم استفاده کن.بنظرم اورژانسی بخوری مطمئنتره

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
مرسی گلم دوتا رو با هم بخورم ضرر نداره

خواهش میکنم عزیزم میتونی با هم بخوری میتونی هم یکی الان بخوری یکی ۸ ساعت بعد فرقی نداره

باهم بخور

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
خواهش میکنم عزیزم میتونی با هم بخوری میتونی هم یکی الان بخوری یکی ۸ ساعت بعد فرقی نداره باهم بخور

منظورم ال دی و اورژانسی

چون هرشب ال دی رو باید بخورم کنار اون اورژانسی بخورم ضرر نداره

منظورم ال دی و اورژانسی چون هرشب ال دی رو باید بخورم کنار اون اورژانسی بخورم ضرر نداره

اهان اونو نمیدونم از داروخونه بپرس بهت میگه فکرنکنم اشکال داشته باشه