2737
2734
عنوان

خانواده شوهرم چرا این مدلین؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زندگی دیگران به ماا ربط نداره ..شاید یکی بخواد حجاب بذاره یکی نمیخواد به ما چه ....اونوقت چه ت ...

من میترسم بی بنده باری بینشون باشه و شوهرم دوست دختر بگیره و خانوادشم بدونن ولی براشون مهم نباشه😳😳😳

2731

ماشالله عروس پیگیری هستی. خدا قوت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
خب چرا با هم چین خانواده ای وصلت کردی حالا که انقدر تضاد دارن با سلیقت؟؟ قبل ازدواج نمیدونستی اینجور ...

ن ب خدا😳😳😳مامان باباش ادعای مذهبشون میشه تا آسمون...

من میگم نرفته باشم تو ی خانواده بی بند و بار که شوهرمم دوست دختر بگیره و بدونن و واسشون مهم نباشه

محرم شدن یه خانوم مطلقه با یه آقای مجرد بی بندو باریه؟ واقعا یاااللعجب

من میترسم بی بنده باری بینشون باشه و شوهرم دوست دختر بگیره و خانوادشم بدونن ولی براشون مهم نباشه😳😳 ...

پس مشکل شما اینه ....اولا بی بند و بار نیستن ..بعدم خواهرشوهر شما متاهل نبوده که خدایی نکرده خیانت کرده باشه یه خانم مجرد بوده و آشنا شده و بقیه داستان ...شما باید از شوهر خودت مطمئن باشب که نیستی با این حرفت به خصوص که میدونی دوست دختر داشته قبلا روت تاثیر گذاشته ...و فکر نکن اونا که خانواده بسته ای دارن این اتفاق براشون نمیفته و خیلی پاکن اتفاقا برعکسه چون حریصن نسبت به این موضوع

2706