2737
2734
عنوان

اقدامیا بیاین اینجا اونایی ک منتظر موعدن

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 94 پست
سلام منم هستم کیا موقع اقدام به هر دلیلی عصبی شدن؟خیلی نگرانم لطفا دعا کنید اگه گرفت رو بچه تاثیر نز ...

ن بابا نگران نباش هیچیش نمیشه.

و خدایی ک در این نزدیکیست...💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه هاشماهم بعد رابطه منی خارج میشه ازتون یامن اینطوریم

اره میشه.ولی ی رب تا نیم ساعت تکون نخور بزار تاثیر بزاره جذب بشه بقیش مهم نیس بیرونم بیاد

اره میشه.ولی ی رب تا نیم ساعت تکون نخور بزار تاثیر بزاره جذب بشه بقیش مهم نیس بیرونم بیاد

خب خداروشکر من که ازشب تاصب بیشتر وقتاتکون نمیخورم خودمو خشک میکنم بازم هرچی خدابخاددکتررفتی واسه معاینه

2738
اره فقط ایترس نداشته باش من که نشم این ماه ماه بعد لتروزول میخورم قرص یدفولیک میخوری نمیخوری حتمابخو ...

دکتر بهت داد؟من اولین دکترم یدفولیک داد رفتم یه دکتر دیگه گفت چرا یدو فولیک مگه ازمایشت کمبود ید نشون داده و فلان فولیک معمولی نوشت اونو میخوردم من حس میکنم که حامله ام قرص اهن و فولیک ادامه بدم تا وقتی بیبی نزدم؟اولین اقدامم بود

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون
منم قرص اهن ویتامین ای بی شش و دی داده بهم یکماه کمتره دارم اوناروهم میخورم

من ازمایش دادم دکتر گف فعلا نیازی ب اینا نیس.حالا هر وقت باردار شدم میرم پیشش ببینم چی میده بهم

فقط دلم میخواد بدونم اولین ماه میشم یان.دیگ بعدش برام مهم نیس هر موقع شد شد

چه جالب موعد منم‌ ۱۰ مهره این ماه ۳ شب پشت سرهم اقدام کردم شب قبل تخمک گذاری .شب تخمک گذاری وشب بعدش ۳ تا فولی ۱۹ و۱۷ و۱۲ داشتم آمپول هم زدم‌

ترک آرزو کردم ،رنج هستی آسان شد.
دکتر بهت داد؟من اولین دکترم یدفولیک داد رفتم یه دکتر دیگه گفت چرا یدو فولیک مگه ازمایشت کمبود ید نشو ...

ب من اسید فولیک داد.ید فولیک نه

2706