2410
2553

کتاب راه خیلییییی بهتره عااالیه منکه فقط اونو میخوندم همه درسای سختو تخصصیم هم بالای ۱۹ میشدم 

من آدم غایب جوابی هستم ینی دوسه هفته بعد اینکه یار  یچی بارم کرد جوابشو به خودم میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من کلا کتاب نمی خریدم یهو راه میخریدم

دعا میکردم کتاب هامو داشته باشن هر درسی که راه و میخوندم خیالم راحت بود و نمره م عالی میشد

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
من کلا کتاب نمی خریدم یهو راه میخریدم دعا میکردم کتاب هامو داشته باشن هر درسی که راه و میخوندم خیال ...

ببخشید عشقم

سر کلاس هم میرفتی؟گیج شدم اخه برخی میگن نمره کل پیایان ترم از 18 برخی میگن از 14 برهخی میگن از ده نمره!

و باید سر کلاس رفت حتما تا نمره کامل حساب کنند.

ممکنه راهنمایی کنی؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببخشید عشقم سر کلاس هم میرفتی؟گیج شدم اخه برخی میگن نمره کل پیایان ترم از 18 برخی میگن از 14 برهخی ...

اگه سر کلاس بری خیلی به نفعته ۶ نمره استاد بهت میده که با ۱۴ نمره برگه جمع میکنن 

اگه نری ۶ نمره نداری سیستم میاد نمره ت رو ×۱۰ تقسیم ۷ میکنه

که اینجوری نمره ت کمتر میشه 

2714
اگه سر کلاس بری خیلی به نفعته ۶ نمره استاد بهت میده که با ۱۴ نمره برگه جمع میکنن  اگه نری ۶ نم ...

نمیشه سر کلاس نرفت فقط امتحان میان ترم داد؟

میان ترم مثل پایان ترم تستیه؟

سوال اخر اینکه چند بار در هفته کلاس رفتی؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
نمیشه سر کلاس نرفت فقط امتحان میان ترم داد؟ میان ترم مثل پایان ترم تستیه؟ سوال اخر اینکه چند بار د ...

بستگی به استاد داره بعضی هاشون اصلا امتحان میان ترم نمی گیرن حصور غیاب براشون مهمه بعصی هاشون کنفرانس میخوان بعضی ها هم امتحان میان ترم می گیرن

هفته ای دوبار بستگی داره چند واحد باشی اون درس استاد داشته باشه و برنامه ریزی اون دانشگاه چه جوری باشه