2737
2734
عنوان

بخدا موندم واقعا خیانت میکنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 73 پست
اگه اسمش جلاله که سمیرا اون مینارو میخواد 😃

منم تا اسم کاربرو خوندم فکر کردم شوهرش جلاله😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه همه راههایی ک ملایمت هستو امتحان کردی و نتیجه نداده توام عین خودش رفتارکن   اثن ینی چی گوشیشو میبره همه جا؟؟؟؟؟واقعا ک چه شوهرایی پیدا میشن.....توام ی مدت عین خودش رفتار کن اومد گوشیتو بگیره بگو تاندی نمیدم توام میری حموم گوشیتو ببرداخل حموم والا 

2731
😐😐😐😐😐😐حرفتون جاش اینجا نبود میتونستی فقط بگی گوشی شوهرتو بگرد😕

نه منظورم اون چیزی نبود که فک میکنی

میخوام بگم که نمیخوام از دور بگم که بگرد که زندگیش بپاشه من خودم میگردم گوشیشو جیباشو😅

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

یه بارم من حسابی گریه کردم وبه شوهرم گفتم حوصله ام سر رفته گفت فرداباهم میریم بیرون باخوشحالی گفتم کجا گفت یه پتو پهن میکنیم تو حیاط بساط کباب وراه میندازیم. 

😂😂😂😂😂

چی  چی ان این مردا

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2738

نترکین بااین کامنت گذاشتن  وقتی خوابه گوشیشوچک کن😐یاخرابش کن تواین گرونی گوشی نداشته باشه حرص بخوره هم خوبه دلت خنک میشه😈منم میرم حموم گوشیمومیبرم آهنگ گوش میدم حوصلم سرنره🙈

نه منظورم اون چیزی نبود که فک میکنی میخوام بگم که نمیخوام از دور بگم که بگرد که زندگیش بپاشه من خود ...

جیبشو بگردی گناه نداره؟ منم ی وقتا اینکارو میکنم آخه😓

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
نه منظورم اون چیزی نبود که فک میکنی میخوام بگم که نمیخوام از دور بگم که بگرد که زندگیش بپاشه من خود ...

چه بگرد بگردی شد

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2706