2733
2734
عنوان

بخدا موندم واقعا خیانت میکنه ؟

1251 بازدید | 73 پست

سلام دوستان عزیزم 

یه سوالی داشتم من ۲ ساله ازدواج کردم همسرم همیشه گوشیش رو یک دقیقه هم از خودش دور نمیکنه حتی وقتی میره حموم همیشه چشمش بیرونه که یدفته دست نزنم بهش 

رمزش رو میدونم اما تا حالا نگشتم 

مثلا دیروز یکی در رو زد خواست بره نذری بگیره و بیاد ولی بازم گوشیش رو با خودش داشت میبرد که منم سرش داد زدم نبرش و دوباره سر همین قضیه دعوامون شد خودشم میگه اگه اعتماد نداری نمون 

به نظرتون چی کار کنم

سه روز تعطیل بود یدونه بهم نگفت بیا بریم یه دور بزنیم در حالی که بهش گفتم حوصلم سر رفته پررو پرو میگه بیا با هم بریم پایین آشغال ها رو خالی کنیم منم خیلی عصبانی شدم یعنی برا من به اندازه یه آشغال رو با هم خالی کردن میتونی وقت بزاری 

خیلی احساس تنهایی میکنم و خسته شدم از این همه اذیتاش 

هر دفعه هم با هم بحثمون میشه یجوری آخرش منو مقصر میکنه

نكنه شما همون سميراي جلالي

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم بگرد

خیلی راحت

گوشی شوهرم همیشه دست منه با اینکه بهش‌اعتماد کامل دارم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2731
اگه اسمش جلاله که سمیرا اون مینارو میخواد 😃

وای وای😂😂😂😂😂😂

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738

یه بارم تاپیک زدی پرسیدم اگه اینطوریه چرا رمزشو عوض نمیکنه راحت شه ؟ 

جواب ندادی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

😂😂😂😂خیلی باحالن کاربرای نی نی سایت

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕

البته بعضیاشون😆😉

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕
2706