2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه من از شستشوی خیلی زیاد با مایع اینطوری شده

منم توی شستن دست وسواس دارم. خیلی عذر میخوام مثلا بعد از سرویس رفتن، شاید ۱۰ بار دستمو با مایع و صابون میشورم، پوست دستام هم طبیعتشون خشکه، ولی من اینقدر مرطوب کننده میزنم که به این روز درنیان.

حتما بعد هربار شستشو کرم بزن که اینطوری نشی

کج کلاه خان یارمه
2728

والای چکار کردی با خودت ؟؟؟؟ خب دستکش دست کن عزیزم ؛ البته دست من اینجوری خشک نیست ولی وازلین رو پوست دست من خوب جواب میده ؛ شبا قبل از خواب حسابی وازلین می‌مالم ب دستم خیلی نرم و خوب میشه

واسه من از شستشوی خیلی زیاد با مایع اینطوری شده

خب منم شستشو زیاد انجام میدادم بعد دکتر گفت اول دستکش پارچه ای دستت کن بعد دستکش آشپزخونه و بعد شست و شو انجام بده و اینکه دستاتو بعد از شستن خوب خشک کن و پماد هم استفاده کن و یه مرطوب کننده هم خودم گرفتم هر دوشو مصرف کردم خوب خوب شدم این اگزماست

الهی...گاهی...نگاهی...

.بهتره با یه دکتر پوست مشورت کنی .چون دوز دارو مهمه و کم و زیدش دستتو لک میکنه .خوب میشی .توی خونه از کرم های مرطوب کننده با اوره و اوسرین بالا استفاده کن .دستش نخی دستت کن .و موقع ظرف شستن دستکش لاتکس یادت نره

خودش میگه وسواس دارم
بس که شستم اینجوری شده

اون شبم مبگفت دو ماه خونه مامانم نرفتم از وسواس

عزیزم شما از بس شستی دستت خشکه زده
چربش کن
دیگه هم نشور

وسواس از وسوسه میاد
کار شیطانه
سوره ناسم زیاد بخون

قل اعوذ برب الناس
ملک الناس
اله الناس