2726
من الان برام ۴ تا باکس ۱۲ تایی رب دلند اورد دونه ای ۸۵۰۰ ۸۰۰ گرم

۴تا باکس  برای مصرف خونگی؟؟

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد شایعه درست میکنید یه مدت میگفتید نوار بهداشتی پیدا نمیشه به شوهرم گفتم بریم بگردیم پیدا کنیم من ...

رب شایعه نیست .ولی منم رفتم از مغازه کوچیک نوار بهداشتی گرفتم 

2728

دیشب رب کوجه خرم قیمت گذاشتم 15تومن 

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
چقد شایعه درست میکنید یه مدت میگفتید نوار بهداشتی پیدا نمیشه به شوهرم گفتم بریم بگردیم پیدا کنیم من ...

دم خونه ما هم مای لیدی مشبک داره 4000

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  
رب شایعه نیست .ولی منم رفتم از مغازه کوچیک نوار بهداشتی گرفتم 

نمیگم گرون نشده الان همه چیز گرون شده رب همدانیان میگرفتم ۵تومن الان شده ۱۲ ....ولی بعضی چیزارو الکی خودمون بزرگ میکنیم....

بخدا من دیروز رفتم بگیرم گفتم بریم قیام و مولوی که ارزونتر باشه اصلا نوار بهداشتی وجود نداشت انگار که تخمشو ملخ خورده بعضی از مغازه ها فقط داشتن اونم از این مارکای بیخودی و به تعداد کم 

2706