2737
2734
عنوان

کجا رو انتخاب کنم؟

59 بازدید | 6 پست

سلام.دوساله رفتم بندرعباس بدلیل کار شوهرم حقوقش 2و800.ولی سرماه نمیدن هر دو ماه حقوق یک ماه رو میدن بلکه هم بیشترطول میکشه.

خودمون شمالی هستیم الان دوست شوهرم براش کار پیدا کرده با حقوق یک و 700.توی شهرک صنعتی.

خب حقوقش کمتره ولی بندر ک بودیم نفری 500 کرایه رفت و برگشتمون میشد با هواپیما.الان ک گرونتر شده.فقط عید و تابستون میام پیش خانوادم.ی ماه هستم میرم.

بندرعباس همه چیزو میخریم خونه رهن کردیم.ماهی یک تومن قسط داریم.

نمیدونم کدوم انتخاب کنم بیایم شهرمون یا همون بندرعباس باشیم.ی بچه یک ماهه هم دارم.

حدود یک تومنم کرایه اسباب کشیمون میشه بخوام برای همیشه بیایم شهرستانمون.

از طرفی میترسم ب شهرک صنعتی اعتبار نیس یهو ورشکست شه تو این اوضاع بد اقتصادی.

خواهرانه کمکم کنید کدومو انتخاب کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه که برگردی شهرت ولی به قول خودت  به اون کاره اعتباری نیست.. به نظرم فعلا بمون همونجا

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  
2731
تکون نخور که بعد پشیمون میشی

یعنی جای غریب باشم.آخه با اونقد حقوق هم تاحالا پس انداز نداشتیم.فقط وام میگیریم قسطشم ب زور میدیم.

اینجا حداقل چیزی بشه نزدیک خانوادمم.با یک و 700 میشه زندگی کرد.ب شرطی ک مای بی بی نخرم😁

دوست شوهرم مهندس شهرک صنعتیه. اون ب شوهرم پیشنهاد داد.

بگو شوهرت به دوستش بگه رو حساب حرف تو میخایم برگردیم نمیخام یه روز از کار بیکار شم و ازین حرفا..اگه بهتون اطمینان داد بابت کار برین شهرتون

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت