2733
2734
عنوان

قول میدم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2848 بازدید | 80 پست
@پاندااا    

ببین عزیزم من خواهرشوهرم زندگی سختی داشت بعد از 16 سال میخواست یه خونه بخره هر جا میرفت کنسل میشد به بن بست می‌خورد و خلاصه کلافه شده بود 

بعد از یه مدت که دنبال خونه بود یه خونه عالی با قیمت مناسب خورد به پستش و خریدش

الان میگه حالا حکمت خدا رو میفهمم که هر جا میرفتم نمیشد خدا اینو برام در نظر گرفته بود و من بی‌خبر بودم

ببین عزیزم من خواهرشوهرم زندگی سختی داشت بعد از 16 سال میخواست یه خونه بخره هر جا میرفت کنسل میشد به ...

کاش همینطور برای منم بشه....

من صبرامو کردم...

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ساداتم عزیزم برات دعا میکنم انچه به صلاحت هست انجام بشه......7 بار ایه الکرسی بخون بدون شک جواب میگیری

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  
من ساداتم عزیزم برات دعا میکنم انچه به صلاحت هست انجام بشه......7 بار ایه الکرسی بخون بدون شک جواب م ...

مرسی دختر عمو 😉😉😉 

منم سیدم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
عزیزم برات نادعلی میخونم چون در هر امری فرمودن بااخلاص خونده بشه اون مهم حل میشه ان شاالله

چی بهت بدم در عوض که لایقت باشه ؟!

الهی محتاج نشی ...همین 😢😢😢

چی بهت بدم در عوض که لایقت باشه ؟! الهی محتاج نشی ...همین 😢😢😢

عشق بده..دوستی و محبت....ممنوون عزیزدلم بهترین دعا بود برام....خوندم عزیزم ان شاالله بحق امیرالمومنین حاجاتت براورده بخیر بشه😍😘

عزیزم من هم شرایطم شبیه شما بود. ده سال سختی کشیدم و از زمانی که خواستیم پنج سال طول کشید تا خونه فروش رفت.

یعنی مشتری میومد ولی شوهرم و برادرشوهرم جوری قیمت رو بالا میگفتن یا نمیومدن پای معامله که حس میکردم تا ابد اونجا اسیر شدم. تک تک بنگاههای املاک رو تنها میرفتم وای خیلی روزهای سختی بودند.

به خواست خود خدا و با توسل و ختم 14 روزه بسم الله به حاجتم رسیدم.

عزیزم من هم شرایطم شبیه شما بود. ده سال سختی کشیدم و از زمانی که خواستیم پنج سال طول کشید تا خونه فر ...

نگو که کاااامل میفهمم چی میگه به خدا اشکام داره میریزه😭😭😭😭

2706