2737
2734
ب نظرت باز شده؟

اره به احتمال زیاد چون ماده حاجب کارش همينه وقتی تزریق شده لوله رو باز میکنه 

منم هفته پیش عکس رنگی گرفتم لوله هام باز بود 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد چی منم دوهفته پیش عکس رنگی گرفتم میگن اگه لوله بسته باشه وقتی مایه حاجب میزنه درد داره برا من ند ...

من درد داشتم وقتی مایع رو میزد داخل. ولی این نوشته موقع خروج مایع اندکی درد و گرفتگی داشته ولی من موقع خروج درد نداشتم اصن

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
اره به احتمال زیاد چون ماده حاجب کارش همينه وقتی تزریق شده لوله رو باز میکنه  منم هفته پیش عکس ...

ببین موقع ورود زده ماده حاجب وارد شده ولی واسه خروج زده اندکی درد و گرفتگی 

2731
من درد داشتم وقتی مایع رو میزد داخل. ولی این نوشته موقع خروج مایع اندکی درد و گرفتگی داشته ولی من مو ...

پس لوله هات گرفتگی داشته باز شده

تیکرم فقط برای دل خوشیمه برام دعاکنید که منم مادربشم😢😢
ببین موقع ورود زده ماده حاجب وارد شده ولی واسه خروج زده اندکی درد و گرفتگی 

خب درد که بخاطر این بوده که بسته بوده راهش فشار وارد میکنه کلا عکس رنگی برا همينه که باز کنه راه لوله به رحم رو 

بازم با دکترت مشورت کن 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
پس لوله هات گرفتگی داشته باز شده

واقعا؟ خداکنه حالا دوهفته دگ ک برم پیش دکترم دیوونه میشم از فکر و خیال

خب درد که بخاطر این بوده که بسته بوده راهش فشار وارد میکنه کلا عکس رنگی برا همينه که باز کنه راه لول ...

تا دوهفته دگ نیستش

2738
واقعا؟ خداکنه حالا دوهفته دگ ک برم پیش دکترم دیوونه میشم از فکر و خیال

نه بابا چیزی نیس ایشاالله هرچی بوده باز شده

تیکرم فقط برای دل خوشیمه برام دعاکنید که منم مادربشم😢😢

سلام من عكس رنگی رحم رو در كلینیك پایدار شیرازپیش یزدانی انجام دادم و بعد ده سال باردار هستم خیلی از كارشون راضی بودم كاملا بدون درد انجام دادن و خیلی خوش اخلاق بودن شمارشون میذارم برا دوستان امیدوارم همتون بچه دار شین    09174769621  با امپول بی حسی

سلام من عكس رنگی رحم رو در كلینیك پایدار شیرازپیش یزدانی انجام دادم و بعد ده سال باردار هستم خیلی از كارشون راضی بودم كاملا بدون درد انجام دادن و خیلی خوش اخلاق بودن شمارشون میذارم برا دوستان امیدوارم همتون بچه دار شین    09174769621  با امپول بی حسی