2726

حتما ی ماشین مدل پایین بخر تا محتاج کسی نباشی برای یاد گیری

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زودتر از هم کلاسیای اموزشگام گرفتمش هردو ازمونو ۳۰شدم یه بارم شهرو رد شدم حدود یه ماهو نیم طول کشید. یه ماه بعدم گواهینامه اومد در خونه.اگر ایین نامه رو ۳۰بشی همون روز شهرم ازت میگیرن و زودتر تمومش میکنی.کتابشم فوق العاده اسونه

2728

ترسو بزار کنار چون نمی تونی با ترس راننده بشی ... بعد از گواهینامه بشین پشت ماشین خودت تنها صبح زود یا اخرشبا تو کوچه رانندگی کن

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
من زودتر از هم کلاسیای اموزشگام گرفتمش هردو ازمونو ۳۰شدم یه بارم شهرو رد شدم حدود یه ماهو نیم طول کش ...

چه خوب .من حجم كتابشو ديدم والا حوصلم نگرفت ديگه براي ثبت نامش اقدام كنم

واسه ایین نامه مقدماتی که تا صفحه ۱۱۶ که سخت نیست ایین نامه اصلی تست ها هست داخل اینترنت من اصلا کتاب نخوندم با تست ها قبول شدم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

آزموناش که راحته شهری هم راحته اگه مربیت خوب بوده باشه.من خودم قبل از شهری فقط با مربی کار میکردم و چون ماشین نداشتیم تمرینم نکردم تو خونه ولی مربیم خوب بود.شهریم اولین بار قبول شدم.

تو را من چشم در راهم شباهنگام که می گیرند تلاجن رنگ شاخساری!👀
2706