2733
2739
عنوان

غربالگری دوم و SLOS

| مشاهده متن کامل بحث + 23801 بازدید | 31 پست
تو غربالگری دوم هست، توی یه جدول زرد مینویسن اگه مال همه مشابه باشه..

یه سری توضیحات هست بایه نمودار کوچیک. چرا نمیتونم عکس بزارم

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برام ازمایش ننوشت فقط سونوی انومالی نوشته با طول دهانه سرویکس 

بهتر بود ازمايش هم مينوشت چون الان اكثر دكترا مينويسه واسه همه

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
ناز خانوم ، واسه من تو هفته 17 نوشته بود، من فک کردم زود نوشته، غربالگری دوم از هفته 18 باید بری، یک ...

نه واسه من ازمايش رو ١٥هفته فرستاد بردم نشون دادم گفت خوبه حالا برو سونو كه ١٧هفته بود

عدد دقيقش يادم نيس ولي ٤ ٥ رقمي بود ريسكش،شمام نترس انشالله چيزي نيس

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2738
آنیل جان، دکتر واسم سونوی معمولی با خون غربالگری نوشته بود، من دستکاری کردم، سونوی آنومالی با خون غر ...

نگران نباش، اگر مشکل داشت تو سونوگرافی متوجه میشد

انحنای غیر عادی ستون فقرات، مشکل قلب و کبد، دست و پا، اندام تناسلی، استخوان بینی که مربوط به سندروم هست رو با سونوگرافی تشخیص میدن

برادر زاده خودم ریسکش 1 به 44 بود، یک بور چشم رنگی خوشگل و باهوشیه که دومی نداره

تو دوسالگی عین یک آدم بالغ هست فقط پر شورتر

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت

سلام 

من هم عدد slos زده 1:100

تو رو خدا شما بچتون سلامته ؟

خییییلی نگرانم 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
عزیزم دوسته منم مشکله شما رو داره بچتون سالمه؟

هزار مرتبه شکر 

الحمدلله سالم و باهوش و کنجکاو 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2706