2737
2734
عنوان

شیر نخوردن نوزاد ۹ ماهه

1831 بازدید | 14 پست

تورو خدا بگید من باید چیکار کنم پسرم اصلا توی بیداری شیر نمیخوره اگه ۸ ساعتم بیدار باشه لب نمیزنه فقط موقع خواب الان ۸ ماه و ۲۱ روزش وزنش ۸۵۰۰ خیلی واسه ویتامین های بدنش نگرانم اگه دکتر ببرم ایا بهش کمکی میده اخه اصلا شیر خشک و شیشه ام نمیخوره

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه مولتی ویتامین بدی اشتهاش باز میشه البته مولتی های خارجی طعمشون بهتره، پسر من که اینجوره یک ساعت قبل غذا بدم کلی اشتهاش باز میشه، ولی شما با دکترش هم مشورت کن

نه بخدا از اولشم اینجوری بود اصلا شیر نمیخورد هربارم دکتر میبرمش میگه اشکال نداره اما مگه میشه پس بدنش چطوری میخاد ایمن بشه

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....

اره خداروشکر غذا خیلی خوب میخوره

2738
وزنش خوبه که 

واقعا من همش حس میکنم کم وزن

بچه منم دوست داره بیشتر بازی کنه 

شیر خوردن جلو باریشو میگیره برا همین علاقه ای نداره 

وقتی می خوام شیرش بدم میگم یکی پشت سرم با بچه صحبت کنه بچم همین طور که با پشت سریم می خنده شیرشم می خوره چون جلو بازیشو نمیگیره

اللهم عجل لولیک الفرج

پسر من کلا هواسش پرت میشه و میره باید حتما بزور بخوابونمش ک شیر بخوره 

عزیزم صد در صد رفلاکس داره و بارز ترین علامت رفلاکس اینه تو خواب شیر میخورن

چرا تا الان متخصص نوزادان یا متخصص گوارش نوزادان نبردی؟

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

چرا از اول تحت نظره دکتر و رفلاکس داره ماهی یکبارم میبرمش اما میگه اشکال نداره وزن گیریش خوبه و الانم داره موتیلیوم مصرف میکنه اما از شیر نخوردنش کلافه شدم

چرا از اول تحت نظره دکتر و رفلاکس داره ماهی یکبارم میبرمش اما میگه اشکال نداره وزن گیریش خوبه و الان ...

سلام عزیز 

خوبید؟  بچه شما کی خوب شد ؟ اصلا امیدی هست؟ دختر منم دقیقا همینه . خسته شدم بخدا

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....
2706