2410
2553
عنوان

مامانای کرمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 10023 بازدید | 47 پست
خانما هیچکدوم از دکتراتون هست سزارین انجام بدن؟ الان هیچجاشهری  اینکارو میکنن

اگ مشکل هزینه بیمارستان خصوصی نداری دکتر نوشین قاضی میر سعید اینکارو انجام میده خودشم رئیس بخش زنان راضیه فیروزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا من زایمان اولم پیشش میرفتم عالی بود بخاطر تحربه ای که داشتم انتخابش کردم عزیزم

خب پس انشالله بسلامتی نی نیتو بغل بگیری عزیزم خدارو شکر که دکتر خوبیه

خدایا شکرت😍
2456
اگ مشکل هزینه بیمارستان خصوصی نداری دکتر نوشین قاضی میر سعید اینکارو انجام میده خودشم رئیس بخش زنان ...

با پولش مشکل ندارم میخوام فقط سزارین شم.پس باید باهمسرم صحبت کنم برم پیشش.کجاس مطبشون خود کرمانه؟

دکتر من خانم فاطمه قاسمی بود کارش عالیه اخلاقش هم  عالی  خیلی دوسش دارم 😍البته اینم بگم دکترم جدیدی بودنزدیک زایمانم رفت خارج ۶ ماه نمیومد قاسمی رو بهم معرفی کرد

چرامردی؟                                                                 همه یه روزی میمیرن بعضیها آدمتا یه مدت زیادی پکره ، همش خوبی های بنده خدا یاد آدم میفته.اما بعضی ها که میمیرن آدم یه خدارحمتش کنه میگه ولی هر کار میکنه اون اذیت ها وآزار ها وکلک ها وحقه های طرف یادش نمیره. این موقع هاست که آدم دوست داره بره بالای جنازه وبگه توکه خدایی می کردی ، توکه خداروبنده نبودی، توکه خون همه روتو شیشه کرده بودی حالا اگه می تونی : فادروا عن انفسکم الموت ان کنتم صادقین( اگر راست می گوییدمرگ را از خودتان دور کنید)🥀🥀🥀
دکتر من خانم فاطمه قاسمی بود کارش عالیه اخلاقش هم  عالی  خیلی دوسش دارم 😍البته اینم بگم د ...

خداروشکر شما از زایمانتون راضی بودین برا منم دعا کنید من هنوز اولشم ولی خیلی استرس دارم،نوبت دهیش اسونه؟ساعت چند میشینه؟

خدایا شکرت😍
2714
دکتر من خانم فاطمه قاسمی بود کارش عالیه اخلاقش هم  عالی  خیلی دوسش دارم 😍البته اینم بگم د ...

ای جون دوستم منم دکترم جدیدی بود ماه 7 بودم رفت استرالیا منو فرستاد پیش قاسمی

دکتر کامیابی اگر آخر هر ماه بری حضوری نوبت میده ولی منم ۴ بار آخر هر ماه رفتم و گفته ماه آینده م پر شده.دیگه اینترنتی نوبت گرفتم

برین توی www.visit123.com

اسمشو جستجو کنید و خودش میگه چه روزایی خالیه چه روزایی پر و اگر روی گزینه روزای خالی بزنید نوبتتون اخذ میشه

به من از الان واسه ۲۲اسفند داد

سلام دوستان

من ۱۶ دی سقط داشتم در هفته ۹ بارداری به علت تشکیل نشدن قلب زیر نظر پوردامغان

.حالا میخوام برم‌زیر نظر یه پزشک خوبتر و دلسوز و کاربلد .پیشنهادتون چیه دوستان ؟

نظرتون در مورد مصطفوی ، قاسمی ،حمزه نژاد ، اسدی چیه .یا در کل برای شرایط من بنظرتون بهترین دکتر کیه 

سلام دوستان من ۱۶ دی سقط داشتم در هفته ۹ بارداری به علت تشکیل نشدن قلب زیر نظر پوردامغان .حالا میخ ...

سلام من بعد ۴ تا سقط زیر نظر خانم دکتر قاسمی بودم خداروشکر الان یه پسر دارم دوباره باردارم

2706