2733
2734
عنوان

غذاي كودك يكساله

121 بازدید | 7 پست

سلام ماماناي گل كه ني ني يك تا دوسال سال داريد، ميشه بگيد صبحونه چي برا ني ني هاتون درست ميكنيد كه هم دوسش داشته باشه و راحت بخوره، هم مقوي باشه. من نميدونم چي رو امتحان كنم كه خوشش بياد دخترم خيلي بد صبحونه ميخوره، البته هنوز چندتا دندون هم بيشتر نداره 🌹

من پسرام تا یک سال و هشت ماهگی بیسکوییت مادر فرنی حریره پوره سیب زمینی برا صبحونه میدادم و از یک سال و هشا تا الان ک ۲۳ ماهشونه صبحانه بهشون نون و عسل نون و خامه نون و مربا نون و پنیر و چای شیرین شده میدم گاها تخم مرغ

📿 شکر نعمت ، نعمتت افزون کند 📿

فرنی درست کن نبات بنداز توش شیرین شه سردیشم میگیره یکمم گلاب اصل بریز عطر بگیره

من خرمای رطب تازه رو پوست میگیرم 3-4 تا بعد یکم شیر میریزم بعد (پودر پسته و فندف و کنجد و بادوم خام رو ک قبلا اسایب کردم)رو نصف قاشق میریزم توش و میریزم تو مخلوط کن..دوقاشق میدم..بقیشم میذارم تو یخچال تا شب کم کم میدم...خیلی مقویه...نشل باشه نه سفت

بچتون یکسالشه؟چند کیلوعه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فرنی درست کن نبات بنداز توش شیرین شه سردیشم میگیره یکمم گلاب اصل بریز عطر بگیره من خرمای رطب تازه ر ...

دخترم يه سال و سه ماهشه، فكر كنم ده اينطورا باشه راستش دو ماه بيشتره وزنش رو نگرفتم☺️ اينكه گفتي خيلي خوبه من يه كمي موز هم توش له ميكنم گاهي عصرها بهش ميدم، كلا دخترم بد غذا ميخوره دوست دارم يه كم تپلي شه ولي نميشه 😞

من دخترم یک سال و یک هفتشه ولی تقریبا 9کیلوئه😞😞😞😞😞خیلی هم بهش میرسم ولی وزنش کمه..هنوزم راه نمی ...

خوب هنوز زوده، دختر منم دير راه افتاد، تازه حرفم نميزنه هنوز 😭😭

2738