2703
2553

هه یه اینجاروهم ازمون گرفتن بلکه حرف نزنیم اگه تاپیکونترکونین چیزی میشه >؟؟یکم احترام به دیگرانم خوبه

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

نیروهای نظامی و مردم شهید شدن بعضیا جای همدردی اتیش می سوزونن

یکم خوتون رو بذارین جای زن و بچه اون پاسدارایی که شهید شدن

جای اون مادری که بچش پر پر شده.مردم بی گناه

واقعا متاسفم بعضیا آرزوی مرگ فرماندهان نظامی کشورشون رو دارن

دقیقا.تا کی میخان اینکارو بکنن!!!! 

کلا ایران اینجوری اگه یکی اون سر دنیا دل پیچه بگیره اخبارایران میگه اما مصیبتهای داخل کشوررو اعلام نمیکنن

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
نیروهای نظامی و مردم شهید شدن بعضیا جای همدردی اتیش می سوزونن یکم خوتون رو بذارین جای زن و بچه اون ...

من چیزی گفتم؟

شما نه عزیزم .تایپکای دیگه خوندم 

اره واقعا منم میبینم بد میگن بهشونم میگم اونا فقط حافظ جون ما هستن خدابه خانواده هاشون صبربده

اره واقعا منم میبینم بد میگن بهشونم میگم اونا فقط حافظ جون ما هستن خدابه خانواده هاشون صبربده

به خدا نظراتشون رو می خونم آتیش می گیرم

خودمو می ذارم جای خانوادهاشون و خودشون .اخه دیدم چقدر سختی می کشن.شاید این نظامیا یه ماهه خانوادهاشون رو درست ندیدن .حتی مرخصیاشون لغوه

خون دلی که سر تمریناشون خوردن .از بی خوابیاشون .از مشکلاتشون تو گرونی .از تاولایی که پاهاشون زد تا دشمن اقتدارشون رو ببینه .آخرم شهید شدن یه عده خائن زبون دارن.دارن زیر سوالشون می برن

به خدا نظراتشون رو می خونم آتیش می گیرم خودمو می ذارم جای خانوادهاشون و خودشون .اخه دیدم چقدر سختی ...

من عاشق نظامی هستم دوس دارم شوهر نظامی باشه مشکلاتشم قبول دارم

2706