2737
2734
عنوان

از قرمه سبزی پختن خسته شدم.کمک...

| مشاهده متن کامل بحث + 9340 بازدید | 115 پست
عزیزم برای هرخورشتی وقتی همه کارشوکردی ومیخوای جابیفته درب قابلمه روبرعکس بذارویه کم آب داخل درب قاب ...

چ جالب. نمیدونستم. دربش بزارم برعکس روش. که خورشت پوشیده باشه؟یا یه گوشش باز باشه که تفت بخوره؟ توی درب قابلمه آب بریزم.فهمیدم.

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.
وای خدا اولش که بحث قرمه سبزی بود خیلیی دلم خواست داشتم نظررارو میخوندم که مادر شوهرم با قرمه سبزی ا ...

نوش جان. چه خوش شانس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرادت اینه کخ دوباره آب اضافه  میکنی چون هر غذایی دوباره بهش آب اضافه بشه بد میشه در ضمن چرا ...

درش کامل بسته باشه یا نیمه؟ نیمه که تفت بخوه.

2731
مهم ترین رمز قرمه خوشمزه اول سبزیشه بعد مقدار گوشت من قرمه هام معروفه واقعا هر کی میخوره میره تو فا ...

ممنون  دوست عزیز

2738
هیچوقت در خورشت هاتو نیمه باز نذار  کامل بسته باشه حتی تو مجالس بزرگ دور در قابلمه های بزرگ پ ...

اها.....ممنون

سلام به همه خانمی کد بانواخه شنا این همه ساعت صرف پختن قورمه سبزی میکنید که چی بشه.من هیچ غذایی رو بیشتر از یک ساعت کار نمی کنم .یک ساعت اماده سازس یک ساعت هم برا جا افتادن و دم کشیدن.قیمه ۴۰ دقیقه .قورمه سبزی یک ساعت البته تا حاضر بشه ۲ ساعت همه جیز با زود پز.راز موفقیت و سلامتیو شادی خانمای عزیز یک گوس رو در کنید یکی دروازه