2726
عنوان

شوهرم مدام دلمو مبشکونه.دارم گریه میکنم میاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3314 بازدید | 124 پست
عروسی نداریم اصلاخوبه منم میگفتم بهترین عروسی و بهترین اتلیه رو میخوام تو این گرونی؟مگه من چی کم دار ...

خب شما متاسفانه بخاطر حاملگی توی عقد هم دیگه نمیتونی این توقع رو ازش داشته باشی چون میگه با این وضعیتت نمیشه که

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه یه چاقو هم نبردم فقط مامانم لباسشویی بهم هدیه داد البته ما عرب زبانیم رسم نداریم جهاز ببریم😂

خوشبخت باشی عزیز دلم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
خیلی حرف بدیه . واقعا حق داری دلت بشکنه شوهر سابق منم میگفت جهازت باید ترک باشه مارک باشه. قسطی هم ...

نتیجه ی روی زیادی هپینه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بگو راست میگی خیلی کمه در حد خونه ی دوبلکست که برام خریدی نیست، شما ببخش.

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

عزیزم شرع و قانون میگه وسایل زندگی جزء نفقس و پای مرده. حالا شما لطف کردی و وسایل خریدی. جهیزیه ی رسم غلطه ک متاسفانه جا افتاده تو جامعه ما و وظیفه شده.

میشه واسه حاجتم به صلوات بفرستین❤
2706