2737
2734
عنوان

علایم بارداری قبل موعد

1415 بازدید | 43 پست

سلام خانما...من فردا وقت پریودمه ولی حدود س چهار روز هستش ترشح سفید کشدار دارم....ماهای قبل قبل پری ترشح داشتم ولی کشدار نبودن ابکی بودن اولین ماهیه ک این موقع ترشح کشدار میبینم درضمن دیروز هم ی لکه قهوه ای توشون بود.... ب نظرتون ممکنه ک ترشح بارداری باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من ۵ مهر قراره پری بیاد پریروروز بی بی هاله انداخت گفتم محاله کاذبه یه ذره هم علایم داشتم  از دیروز علایمم بیشتر شد امروز باز بی بی زدم زیر ۱ دقیقه خط افتاد واضحتر و زودتر از پریروزیه .علایم من خواب آلودگیم صبحها که پا میشم یه جورایی بی اشتهام و خفیف حالت تهوع دارم دو سه روز پیش زیر دلم تیر میکشید تخمدانهام مخصوصا راستیه سرو صدا داشت .سینه هام هم مثل قبل پری ملتهب و یه ذره حساس شدن .این وقتها هم حسابی گشنم میشه ولی بعد غذا معدم اذیت میشه هوس شیرینی هم کردم 🍰🍰🍰 تا بی بی مثبت شد عین ندید بدیدها تیکرمو فعال کردم 😊

😍من میدونم خدا دوستم داره ...🙄 خدایا متشکرم 💖💑
من ۵ مهر قراره پری بیاد پریروروز بی بی هاله انداخت گفتم محاله کاذبه یه ذره هم علایم داشتم  از د ...

عزیزم انشالله ک بسلامتی طی کنی بارداریتو 😍😍 

شما ترشح هم داری الان یا نه

من ۵ مهر قراره پری بیاد پریروروز بی بی هاله انداخت گفتم محاله کاذبه یه ذره هم علایم داشتم  از د ...

سینه هام خیلی سفت شده انگا پروتز کردم.درد هم دارن حساس شدن گودی کمرم درد دارم 

شما چی

2706