2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گفتم شايد بخاطر اچ ام جي كاذب مثبت نشون ميده!سما نايجه گرفتي؟

آره عزیزم من همون ماهی که اچ ام جی تزریق کردم نتیجه گرفتم و کیت هم گذاشتم،خداروشکر مثبت کاذب نشون نداد،مال منم تا روز ۱۵ سیکل مثبت بود کیتم

عزیزم من از شب سوم پری تا پنج شب لتروزول خوردم،بعد روز نهم و دهم پری روزی یکی اچ ام جی تزریق کردم،بعدش هم یک شب درمیون اقدام،اصلا هم بهش فکر نکن و زندگی عادیتو بکن،ایشالله مامان میشی

عزیزم من از شب سوم پری تا پنج شب لتروزول خوردم،بعد روز نهم و دهم پری روزی یکی اچ ام جی تزریق کردم،بع ...

عزيزم دقيقا منم همين روالو دارم طي ميكنم.براي منم دعا كن ك بشه من از ديروز تا حالا استرس داشتم ازين خيلي ماراحتم

عزيزم دقيقا منم همين روالو دارم طي ميكنم.براي منم دعا كن ك بشه من از ديروز تا حالا استرس داشتم ازين ...

عزیزم سعی کن الان دیگه آروم باشی،حتی ورزش هم میتونی بکنی که ریلکس بشی،من خودم تا وقتی که بفهمم باردارم ورزش سنگین میکردم،آهنگ گوش کن برو پیاده روی،سعی کن به هیچ چیز فکرنکنی مخصوصا بارداری،من ماهی که باردار شدم خیلی بیخیال بودم نه به حامله شدن یا نشدنم فکر میکردم و نه به دعواهایی که با شوهرم میفتادم حتی به هیچ بچه ای تو خیابون نگاه نمیکردم تا مبادا فکرم بره سمت باردارشدنم،سعی کن هر اتفاقی افتاده رو فراموش کنی،مطمئنم همین ماه مامان میشی ایشالله

عزیزم سعی کن الان دیگه آروم باشی،حتی ورزش هم میتونی بکنی که ریلکس بشی،من خودم تا وقتی که بفهمم باردا ...

واي عزيزم مرسي ايشالا برام دعا كن منم وهرم درست از ديشب وفته رو اعصابم واقعا حسرت ميخورم من اينهمه دارو و امپول استفاده كنم بعد الكي از سر يه بحث شانسمو از دست بدم.بقول شما الان ديگ بايد فكرمو اروم كنم.خداكنه اينبار بشه!مرسي عزيزدلم از راهنمايينات

2706