2726

من یکی دوساعت پیش انداختم اصلادردنداره به اندازه چندثانیه فقط زیردلم تیرکشیدوتموم شدنیم ساعت قبلش هم یه آمپول زدبهم.خداروشکراینم پشت سرگذاشتم جوابش روهم گرفتم گفت اصلاهیچ مشگلی نداری.خیالم راحت شدخداروشکر.

عزیزم وقتی لوله هات باز بودن و ماده راحت رفته تو لوله هات درد چی رو میخواستی داشته باشی در کل دردش یه کم از پریودی دردناک بیشتره ولی چون باز بودی درد نداشتی خدا رو شکر

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در صورتی که چسبندگی باشه که باز بشه با ماده دردش زیاد و قابل تحمله ولی وقتی مسدود باشه خیلی زیاده گل ...

آخه میدونی اینقدراینجاگفتن دردداره واذیت شدیم واینامنم خیلی ترسیدم ولی خداروشکردردش خیلی کم بودبرام.  

2728
آخه میدونی اینقدراینجاگفتن دردداره واذیت شدیم واینامنم خیلی ترسیدم ولی خداروشکردردش خیلی کم بودبرام. ...

منم وقتی رفتم برا عکس نفر قبل رفت و خندون اومد بیرون منم با خیال راحت رفتم ولی خدا نصیب نکنه یه لوله ام مسدود بود اینقد درد داشت که همش از شدت درد جیغ میکشیدم 

نتیجه عکس رو نشون دکترم دادم گفت رحمت دیوار داره وتا عمل نکنی بچه دار نمیشی.ولی خدا خواست وهمون ماه ...

انشاالله خدازوددامنتوسبزکنه.من خودم چندباربی بی چکم مثبت شدولی بعدش پریودمیشدم دیگه الان ازترس بی بی چک نزدم چندوقته.

عزیزم بعدش نتیجه گرفتی؟؟ حامله شدی؟؟

من با عکس و آز شوهرم رفتم پیش بهترین متخصص ها که لاپروسکپی کنم ولی اونا گفتن فقط ای وی اف چون اون یکی لوله ام هم چسبندگی داره اطرافش یه دفعه ای وی اف ناموفق داشتم  بعدش طبیعی باردار شدم ولی متاسفانه تو 8 هفتگی سقط کردم . 

2706