2726
عنوان

شروع غذا کمکی

374 بازدید | 15 پست

سلام دخترم دقیقا چهارماه و نیمشه دکترش گفت غذا رو شروع کنم منم اول از فرنی برنج شروع کردم الان یه سوال دارم این هفته دو وعده فرنی برنج بدم از هفته دیگه صبح فرنی بدم عصر سوپ ماهیچه خوبه؟؟؟ راستی میشه سوپ پای مرغم بدم؟؟ یادم رفت از دکترش بپرسم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینقدر زود اجازه داده

رفلکس داشت به سختی وزن میگرفت دو بار شیر خودم رو میدم یه بار شیر خشک خیلی کم جوونه. غذاهای یکم غلیظ تر از شیر رفلکس رو بهتر میکنه فکر کنم البته😕

2728

منم دكتر گفت از ٤ ماهگي غذا دادم به پسرم 

عزيزم زير ٦ ماه غذاي كمكي فقط جنبه ي بازي و آماده سازي داره .اصلا شيرشو كم نكن 

فعلا بهتره فقط حريره بادام و شيربرنج و فرني و سرلاك برنج و گندم بدي .هر وعده ام ٤ قاشق سوپ خوري كافيه 

بهتره الان سوپ ندي ممكنه معدش به هم بريزه يا آلرژي بگيره 

فقط بهش آب ماهيچه و قلم بده 

پاي مرغ ام ميشه ولي هورموني مرغ .بهتره ديرتر شروع كني

رفلکس داشت به سختی وزن میگرفت دو بار شیر خودم رو میدم یه بار شیر خشک خیلی کم جوونه. غذاهای یکم ...

منم خیلی دوست دارم به پسرم کمکی بدم اما میترسم ۳ماه ونیمشه یه چندبار لعاب برنج بهش دادم مشکلی براش پیش نیمده

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
یعنی سوپ رو فعلا ندم نه ؟؟؟؟ همین فرنی رو هم فقط آب و یکم کوچولو نبات سفید میندازم خوبه؟

اره خوبه نه کلا تا ۶ ماهگی نباید غذای کمکی شروع بشه ولی اگه دکترت گفته شروع کن اینارم ازش بپرس ببین چی میگه

منم دكتر گفت از ٤ ماهگي غذا دادم به پسرم  عزيزم زير ٦ ماه غذاي كمكي فقط جنبه ي بازي و آماده سا ...

یعنی چهار ماهش تمام شده یا وارد چهار ماه شده منم میتونم به پسرم بدم ۱۵ روزه رفته تو چهار ماه

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
منم خیلی دوست دارم به پسرم کمکی بدم اما میترسم ۳ماه ونیمشه یه چندبار لعاب برنج بهش دادم مشکلی براش پ ...

دکترش به من گفت از چهارماهگی شروع کن خودم یکم صبر کردم. یه دو هفته دیگه شروع کن . 

یعنی چهار ماهش تمام شده یا وارد چهار ماه شده منم میتونم به پسرم بدم ۱۵ روزه رفته تو چهار ماه

هر بچه فرق داره 

ببر دكتر بهت بگه 

ولي علم تغيير كرده .مثل قديم نيس بگن تا ٦ ماهگي صبر كنين 

توي تحقيقاي جديد فهميدن كه بچه هايي كه زود غذاي جامد شروع ميكنن ،خواب بهتر و رشد بهتري دارن و از نظر هوش ام بهترن

خوب دقیقا من از واکسن چهار ماهگی به بعد دکتر گفت بهش غذا بده

2706