2726
عنوان

سوال در مورد یارانه

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 29 پست
مدارک خودمون ک دستمونه .. اما بجا مدارک باباهامون میتونیم کپی شون رو ببریم؟؟؟

والا فکر کنم باید اصل مدرک باشه و شماره دریافت یارانشون

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
اخه ما خودمون نمیخوایم جدا کنیم نیاز دارن بیشتر از ما برادر شوهرم ب مادرش میده اما بچه هاش یارانه دا ...

آره دیگه حتما یارانه ش جداست و بچه هاشم تحت تکفل خودش هستند اما وقتی یارانه رو میریزم میدن ب مامانش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چرا از پسر من چهار ماهه واریز نشده سه سال هم هست یارانه را جدا کردیم

نمیدونم گلم میتونین برین از پلیس بعلاوه 10 پیگیری کنین من پسرم 19 بدنیا اوند همون ماه براش ریختن

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2728
زنگ بزنم پلیس مثبت ده بهم میگن دیگه اره؟؟

اره گلم زنگ بزن بپرس

والا من تو اینترنت خوندم نوزادانی ک متولد خرداد ۹۷ب بعد (شایدم کل سال ۹۷ب بعد) هستند تا این لحظه ب ه ...

دقیقا دختر دوم من متولد خرداد.تا الان بهش یارانه ندادن.

گفتن با کمبود بودجه مواجه شدن  

جدیدا اظهار فضل کردن.

گفتن جای یارانه ، کالا کارت میدیم. سالی 5-4 مرتبه شارژش میکنیم!!! برای خرید کالا.

اونم بعد یه مدت قطعش میکنن. 

ملتو گدا فرض کردن .

اختیار اینم نداریم پول یارانه رو اونطور که میخوایم خرج کنیم"!!

باید ملت برن برنج هندی   مرغای گندیده ای   که نکبت زاده هاشون وارد کردن بخرن!!!

دوستان اگه یارانه قطع بشه چطوری میشه پیگیری کرد وصل بشه؟؟؟؟؟؟ 

کسی میدونه؟

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
من شوهرم ب مادرش میده یعنی جدا نکرده خودمم جدا نکردم میره برای پدر مادرم یعنی نمیشه برای نی نی یاران ...

نه زودتر جداش کنید چون بعد نی نی باید یه سرپرست داشته باشه که واسش واریز کنن به حساب سرپرست. وقتی سرپرست شما پدرتون باشه و سرپرست شوهرتون باباشون باشه این وسط یارانه نی نی رو نمیدن.ما هم بعد از دو سال بعد از عروسیمون جدا کردیم یعنی تقریبا 4.5 سال بعد از عقدمون فک کنم 

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
دوستان اگه یارانه قطع بشه چطوری میشه پیگیری کرد وصل بشه؟؟؟؟؟؟  کسی میدونه؟

برو پلیس +10

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
نه زودتر جداش کنید چون بعد نی نی باید یه سرپرست داشته باشه که واسش واریز کنن به حساب سرپرست. وقتی سر ...

باشه عزیزم ممنون تا دوماه دیگه نی نی اومد ب فکر باشیم پس الان 45 تومن هم خودش کلی با اینکه ارزشی نداره😁

عزیزم 19 چه ماهی به دنیا اومد؟؟؟    

مرداد گلم

2706