2726
عنوان

سوال در مورد یارانه

421 بازدید | 29 پست

سلام..

اول اینکه ما از زمان عقدمون دوسال میگذره و هنوز یارانه مون رو از خانواده ها جدا نکردیم..الا چجوری باید جدا کنیم..کجابریم چی ببریم؟؟؟

دوم اینکه من الان باردارم.. یکی از دوستام ک مثل ما یارانه ش رو گذاشته بودن بعد دنیا اومدن بچه سون جدا کنن بعد ک رفتن یارانه رو جدا کنن گفتن ب بچه تعلق نمیگیره چون شما یارانه اون رو جدا نکرده بودین..اینجام کسی هست اینجور شده باشه یا توی دور و اطرافشون دیده باشن؟؟؟؟؟هیچ راهی نداره یعنی؟؟

میری پلیس +10  شناسنامه ها و عقدنامه رو میبرین ثبت نام میکنن فکر کنم ده روز اول هر ماه ثبت نام دارن. برای بچه نمیدونم. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مدارک خودتون و پدراتون و ببرین پلیس +10

جدا کنین یارانه رو قبل از بدنیا اومدن بچتون وقتی کوچولوتون دنیا بیاد بعد از یک ماه یارانش ب حساب پدرش واریز میشه

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

والا ما هم از وقتی دخترم بدنیا اومده یارانشو ثبت نام کردیم . دو دوره گذشته ولی ندادن.فکرم نکنم بدن اصلا

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
من شوهرم ب مادرش میده یعنی جدا نکرده خودمم جدا نکردم میره برای پدر مادرم یعنی نمیشه برای نی نی یاران ...

زودتر برین جدا کنین.. چون الان ده ماهه بچه دوستم دنیا اومده .. رفتن ک یارانه هارو جدا کنن و برا بچه شون هم بگیرن ک گفتن چرا از قبل جدا نکردین و ... هنوزم ک ده ماهه میگذره از تولدش براش یارانه نریختن.. زودتر باید بریم جدا کنیم 

عزیزم مدارک خودتون و پدراتون و ببرین پلیس +10 جدا کنین یارانه رو قبل از بدنیا اومدن بچتون وقتی کوچو ...

پس چرا از پسر من چهار ماهه واریز نشده سه سال هم هست یارانه را جدا کردیم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

جدا نکنید بهتره چون بحث قطع کردن یارانه هاست همین پولیم که داره میاد و قطع میکنن دستتون به جایی بند نیست

چون هرکی قطع میشه خودت و بکشی دیگه وصل نمیشه

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
عزیزم مدارک خودتون و پدراتون و ببرین پلیس +10 جدا کنین یارانه رو قبل از بدنیا اومدن بچتون وقتی کوچو ...

مدارک خودمون ک دستمونه .. اما بجا مدارک باباهامون میتونیم کپی شون رو ببریم؟؟؟

زودتر برین جدا کنین.. چون الان ده ماهه بچه دوستم دنیا اومده .. رفتن ک یارانه هارو جدا کنن و برا بچه ...

اخه ما خودمون نمیخوایم جدا کنیم نیاز دارن بیشتر از ما برادر شوهرم ب مادرش میده اما بچه هاش یارانه دارن یعنی از حساب خودش میریزه برای مادرش؟؟

پس چرا از پسر من چهار ماهه واریز نشده سه سال هم هست یارانه را جدا کردیم

والا من تو اینترنت خوندم نوزادانی ک متولد خرداد ۹۷ب بعد (شایدم کل سال ۹۷ب بعد) هستند تا این لحظه ب هیشکدوم یارانه تعلق نگرفته

2706