2726

شوهرم داره خونه میخره. دلم میخاد ب اسمم کنه بیاین یادم بدین چی بگم. اخه خونه اولمون نیست. ی خونه داریم ک ب اسم خودشه.ماشینامون هم ب اسم اونه. 

منت نکش دلش خواست بنامت میکنه 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم نگفتم خودش زد 

البته ما داستان هاي طولاني در باب ازدواج داريم ك شديد معتقدم جانشم بزنه ب اسمم بازم كمه و گوشه اي از فداكاريهاي منم نخواهد بود😅😐😆از خود متشكر هم خودتونين

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

هیچ وقت نباید در این باره درخواستی داشته باشید 

خودشون باید تصمیم بگیرند که این کار و انجام بدن 

ارزش خودتون رو پایین نیارید

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

من یبار به شوخی به شوهرم گفتم ماشین جدید باید بنام من باشه ها اونجا گف باشه و این حرفا بعد تو دعوامون دیدم به سرم زد که تو چشمت دنبال مال منه منم گفتم من باهات شوهی کردم وگرنه مونده مال تو نیستم دیگم حتی به شوخی نمیگم وگرنه بخدا من ب شوخی گفتم 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706