2733
2739

واسه سونو و این چیزا.اخه نمیخوام زود برم که مثلا بگه هنوز قلبش تشکیل نشده یا زود اومدی.

از تاریخ نزدیکی هم ۱۷ روز میگذره

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
٦ هفته بعد تاريخ اخرين پريود

ینی یه ماه دیگه  

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
اول برو تیتر بتا بده بتا رو سرچ کن ببین چند هفتته بعدش برو دکتر بگو برات حساب کنه و سونو قلب بنویسه

برم ازمایشگاه بگم از بتا میخوام بدم؟باید ناشتا باشم؟

ینی یه ماه دیگه    

اخه از الان بری چیز خاصی نیست

یه چکاپ کامل مینویسه فقط که البته اونم همون به ماه دیگه بری هم مینویسه برات

من خودم اینبار بعد مثبت شدن بیبی چک رفتم تیتر بتا دادم دیدم خوبه حدود هشت هفته رفتم دکتر که اونم نوشت سونوی قلب و ازمایش کامل

2738

برو اول آزمایش ها رو برات بنویسه. سونو نکن ولی آزمایش تیروئید و کم خونی و ... رو باید بدی. اگه تیروئید مادر کم کار باشه مخصوصا سه ماه اول حتما باید قرص بخوره بچه چیزی نشه. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
برم ازمایشگاه بگم از بتا میخوام بدم؟باید ناشتا باشم؟

نه احتیاجی ب ناشتا بودن نیست 

برو اول داخلی بگو یه آز بنویسه زیرشم بزنه فوری 

بعد ک جوابش اومد چند ساعت بعد برو یه زنان خوب پیدا کن اگر تهرانی من بهت چند تا درست و درمون معرفی کنم 

بعد دیگه تا اخرش برو کنارشون و تو جلسه اول برا هشت هفتگیت یه سونو بارداری مینویسه

📿 شکر نعمت ، نعمتت افزون کند 📿
نه احتیاجی ب ناشتا بودن نیست  برو اول داخلی بگو یه آز بنویسه زیرشم بزنه فوری  بعد ک جواب ...

نه فدات شم تهران نیستم