2737
2734

هرچند وقت یه بار بیکار میشه .به دلایل مختلف کار ثایت نداره حیلی خستم اونم خسنته شده دنبال کار هست دیپلمه فنی داره هه کاری بلده دست به هرچی بزنه درست میشه اما بیکاره هنوز از خنه بودنش خیلی بیزازم یه بچه 8 ماهه دارم .نمیخوام ببینمش دوست دارم بره سریه کاری اونو بچسبه فقط اونی درکم میکنه که شوهرش چند ماه چند ماه تو خونست خدا فقط به دادمون برسه حوصلخ هیچ کاریو ندارم دیگه

خدا و دیگر هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رانندگی بلد نیست مدتی که تو خونست و مسافرکشی کنه یا در مغازه کسی کار کنه اخه بیکاری معنی نداره

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
اسنپ جایی که هستیم اصلا صرف نمیکنه خودش اینو میگه.میگه بیشتر میره واسخ هزینه ی ماشین ما کرجیم

عزیزم تو خونه موندن که فایده ندارد بازم اگر بره چهار نفر جابجا کنه جلوی مرکز تجاری وایسته

سرویس مدارس خوبه با چندتا مدرسه صحبت کنه یا اگه کار فنی بلده تراکت تعمیرات لوازم منزل پخش کنه کلی مشتری بهش زنگ میزنن 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...