2737
2739
عنوان

آبروریزی.

149 بازدید | 5 پست

سلام .بیاین از تجربتون بگین . بگین تا حالا شده به کسی اعتماد کنید و چوبش و بخورین؟ 

و یا راز دلتون و پیش کسی بگین آبروریزی راه بیفته؟ و آبروتون بره؟ 

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...

یه بار خونه ی مادرشوهرم بودیم بعد داشتم با شوهرم بخاطر کارای جاریم بحث میکردم 😑 مادرشوهرم پشت در فال گوش وایساده بود زنگ زد به جاری و برادرشوهرم حرفامو به اضافه ی کلی دروغ گفت😐😐😐برادرشوهرم خیلی آدم محترم و با شخصیتیه رابطم باهاش خیلی خوبه ولی این حرف مادرشوهرم آبرومو جلوش برد!!!!

یه بار خونه ی مادرشوهرم بودیم بعد داشتم با شوهرم بخاطر کارای جاریم بحث میکردم 😑 مادرشوهرم پشت در فا ...

چیزی بهت نگفت ؟ 

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی بهت نگفت ؟ 

بعد از اون تو اولین برخورد خیلی سرد جوابمو داد در صورتی که رابطه مون خیلی خوب بود بعدم بهم گفت ازت انتظار نداشتم 😔 الان خیلی وقته گذشته و رابطه مون مثل سابق خوب و دوستانه اس ولی من هنوز یادش میوفتم ناراحت میشم

2728

یه بار جاریم داشت میومد خونمون من حوصلشو نداشتم بجای اینکه به شوهرم اس بدم بگم سارا داره میاد بگو من خونه نیستم به جاریم اس دادم و اب شدم الان از یاداوریش حالم بد میشه

بادخترخاله شوهرم دوست بودم ازخونواده شوهرم دلخورمیشدم پیشش گله میکردم بعدازیه مدت نگومیرفته پیاماروب خواهرشوهرم نشون میداده وقسمش میداده ک نگی من گفتم دیگ خواهرشوهرم بهم گفت ومن خجالت  زده شدم هیچوقت حلالش نمیکنم ۹ماهه ک دیگ باهاش درارتباط نیستم توجمع میبینم خ پرروانگار ن انگار حتی بهش گفتم تورفتی گفتی گفت ن امامن حلالش نمیکنم آبروموبرد