2726
عنوان

بچها بیاین از اتفاقاتی باحالی که برامون افتاده بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها آقاهه به خانمش گفته بیا پبشم بشین هوا سرده.دوستمون فکر کرده خودشه میگه چون باخالش بوده گفته ممنون اونجا جانمیشیم نگو آقاهه بااون خانم بوده نه دوستمون

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2728

نمیدونم باحاله یا عجیب

امروز رفتم مرکز بهداشت برای پسرم قدووزن دوسالگی

خانمی که اونجاست و همیشه فوق الهاده بی ادب و عصبی و پرخاشگره در حدی که اگر پیش بیاد کتک هم می زنه

امروز صبح با روی گشاده و آغوش باز و کلی سلام و احوالپرسی و ناز کردن پسرم کلی توضیحات مختلف و مفصل درمورد پسرم ازمون استقبال کرد خدا گواه من فهمیدم کاسه ای زیر نیم کاست 

تا اینکه نیم ساعت پیش از وزارت بهداشت پیام اومد اگر از کار

خانم فلانی راضی هستید عدد یک اگر نیستید اگر فلان و از این حرفا 

حالا نمیدونم چه عددی بدم چون رفتارهای قبلش در حد شخصیت ادم نبود چه برسه کادر درمانی

حالا شما بگید چیکار کنم؟؟؟؟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نمیدونم باحاله یا عجیب امروز رفتم مرکز بهداشت برای پسرم قدووزن دوسالگی خانمی که اونجاست و همیشه ...

ریاکاری کرده دیگه ،گفتی دیگه!

بنویس خیییییییییلی ناراضی خواهشا مسوول مربوطه رو اخراج کنید.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

من خالم دم در ورودی نشسته بودیم خیلی هوا سرد بود .یه بیمار اومد کنار ما نشست با سرم تو دست لباس بیمارستان از این صورتی.یه آقایی که کنار بخاری نشسته بود به من چشم تو چشم نگاه کرد که خانم اونجا سرده شما بیا جای من بشین منم گفتم ما جا نمی شیم که.بعد خانومه که کنار من نشسته بود یه دستش سرم بود گفت نمیتونم دولا بشم دمپایی بده بهم.منم دادم و اون رفت الان متوجه شدین

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
نمیدونم باحاله یا عجیب امروز رفتم مرکز بهداشت برای پسرم قدووزن دوسالگی خانمی که اونجاست و همیشه ...

عدد ۲

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
ریاکاری کرده دیگه ،گفتی دیگه! بنویس خیییییییییلی ناراضی خواهشا مسوول مربوطه رو اخراج کنید.

میدونی دوستم مطمئنم اگر خرش از پل بگذره و این ارزشیابیشون تموم بشه باز همون آش میشه و همون کاسه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
عدد ۲

اره واقعا لایقشه انقر خودشو می گرفت که پرفسور سمیعی اینکارو نمی کنه 

😒😒😒

اره واقعا لایقشه انقر خودشو می گرفت که پرفسور سمیعی اینکارو نمی کنه  😒😒😒

😂😂🤣😂🤣😂

😂😂🤣😂🤣😂

والله بخدا😂😂😂😂😂

2706